Strona główna » Wiadomości » Aktualności » Aktówka LEX-a teraz jeszcze bardziej pomocna prawnikowi

Aktówka LEX-a teraz jeszcze bardziej pomocna prawnikowi

26.07.17

Łatwiejsze użytkowanie i nawigacja, widoki dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych, w tym na tabletach, a widoki są skalowalne. Takie między innymi zmiany znajdą użytkownicy Systemu Informacji Prawnej LEX.

articleImage: Aktówka LEX-a teraz jeszcze bardziej pomocna prawnikowi Własne

Jednym z najważniejszych usprawnień jest nowy wygląd i funkcje Aktówki, czyli narzędzia, w którym użytkownik Lex-a może gromadzić potrzebne mu materiały oraz dokumenty, nad którymi aktualnie pracuje.

Lewy panel w Aktówce, zawierający „moje dokumenty”, w nowej formie jest prostszy i bardziej przejrzysty. Użytkownik może w nim umieścić, a potem szybko znaleźć najczęściej używane kodeksy i inne ustawy, a także ważne z jego punktu widzenia komentarze autorskie.

Pasek narzędziowy Aktówki został wzbogacony o nowe ikony, dzięki czemu nawigacja w niej została uproszczona i jest bardziej przyjazna. Użytkownicy LEX-a mogą teraz łatwiej wyszukać potrzebne dokumenty i katalogi. Większe checkboxy na ich liście przyspieszają zaznaczanie. Wcześniej niektórzy z użytkowników narzekali na zbyt małe okienka, w które niełatwo było wycelować.
Aktówkę wzbogacono o strefę przenoszenia dokumentów i katalogów. Przenoszenie katalogów i umieszczanie w nich zasobów odbywa się teraz przy pomocy intuicyjnej funkcji „złap i upuść”. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko przerzucić swoje dokumenty i katalogi do innej lokalizacji w Aktówce.


 

WKP Galeria Zdjęć

Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE