Strona główna » Wiadomości » Aktualności » LEX Touch - informacja prawna dostosowana do iPada

LEX Touch - informacja prawna dostosowana do iPada

09.05.12

LEX Touch Wolters Kluwer Polska to pierwszy i jedyny na polskim rynku System Informacji Prawnej w wersji dedykowanej na iPad. Jego zawartość, obejmująca  m.in. 1 mln metryk i 850 tys. tekstów, odpowiada LEX Omega z modułami Komentarze i Monografie.
 

articleImage: LEX Touch - informacja prawna dostosowana do iPada Wolters Kluwer

LEX touch to aplikacja dostosowana do specyfiki tabletów, dotykowej obsługi urządzenia przez ekran; posiada duże łatwo dostępne – „klikalne”  ikony, przyciski i linki;  wszystkie elementy ekranu, włącznie z ikonami dostosowują się w miarę potrzeby, do układu horyzontalnego lub wertykalnego.
LEX Touch to największa baza aktów prawnych ponad 1 mln metryk i 850 tys. tekstów;  najobszerniejsza baza dokumentów autorskich -  ponad 1600 publikacji, w tym komentarze bieżące do najważniejszych aktów prawnych. To również najbogatsza dostępna na rynku baza orzeczeń i pism urzędowych – ponad 750 tys. dokumentów orzeczeń.
System informacji prawnej LEX powstaje przy współpracy z wybitnym gronem autorów, ponad 1300 specjalistów-praktyków. W LEX Touch dzięki bieżącej aktualizacji - ujednolicone teksty aktów prawnych są najszybciej dostępne na rynku. 
LEX Touch – zawsze masz pełne prawo
Więcej informacji o produkcie na stronie http://www.produkty.lex.pl/lex-touch/
 

09.05.12
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z:

WKP Galeria Zdjęć

Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE