Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Przygody z papierosami
toggle
Miał ktoś z was styczność z e-papierosami? Szukam sprawdzonych informacji na ich temat, ale nie ofert sklepów itp. bo to mogę znaleźć sam. Szukam informacji o działaniu i budowie. Na wikipedii za bardzo nic nie ma, a z ciekawszych rzeczy znalazłem jedynie blog o e-papierosach.

Po za tym jedynie kilka innych blogów i kanałów na YT. Zna ktoś się na tym?
Flag Flag
RE: Przygody z papierosami
28.07.15 21:37 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Z tego co wiem szkodliwość jest niewiele mniejsza od zwykłych papierosów, wychodzi jedynie bardziej ekonomicznie
Flag Flag
07.01.16 15:41 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Ja kiedyś paliłam nałogowo dopóki na imprezie nie spaliłam całej paczki mieszając to oczywiscie z shotami wódki... w końcu skonczylam w lazience a kaca mialam takiego ze naprawde byl to ostatni dzien kiedy paliłam. Także widzicie, czasem mocna impreza jest lepsza niz najdroższe tabletki i epapierosy ;p
Flag Flag
26.02.16 15:31 jako odpowiedź na Sylwia Skonieczna.
ja slyszalam ze i tak sie wraca do normalnych fajek paląc epapierosy.... ze ok, jak masz pod ręką epapierosa to go palisz ale jak zapomnisz o nim a ktos obok bedzie chcial to i tak cie bedzie mocno ciagnac do prawdziwego... no i zawsze ryzyko zgubienia na imprezie takiej fajki przeciez wiadomo jak to jest np z zapalniczkami ;p
Flag Flag
22.03.16 10:26 jako odpowiedź na Alicja Gutko.
No tak dwójka moich znajomych próbowała e-papierowsów ale po ok 2 miesiącach wrócili do zwykłych papierosów.
Ale znam też osoby, które na stałe rzuciły ten bardzo szkodliwy nałóg
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij