Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Przygody z papierosami
toggle
Miał ktoś z was styczność z e-papierosami? Szukam sprawdzonych informacji na ich temat, ale nie ofert sklepów itp. bo to mogę znaleźć sam. Szukam informacji o działaniu i budowie. Na wikipedii za bardzo nic nie ma, a z ciekawszych rzeczy znalazłem jedynie blog o e-papierosach.

Po za tym jedynie kilka innych blogów i kanałów na YT. Zna ktoś się na tym?
Flag Flag
RE: Przygody z papierosami
28.07.15 21:37 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Z tego co wiem szkodliwość jest niewiele mniejsza od zwykłych papierosów, wychodzi jedynie bardziej ekonomicznie
Flag Flag
07.01.16 15:41 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Ja kiedyś paliłam nałogowo dopóki na imprezie nie spaliłam całej paczki mieszając to oczywiscie z shotami wódki... w końcu skonczylam w lazience a kaca mialam takiego ze naprawde byl to ostatni dzien kiedy paliłam. Także widzicie, czasem mocna impreza jest lepsza niz najdroższe tabletki i epapierosy ;p
Flag Flag
26.02.16 15:31 jako odpowiedź na Sylwia Skonieczna.
ja slyszalam ze i tak sie wraca do normalnych fajek paląc epapierosy.... ze ok, jak masz pod ręką epapierosa to go palisz ale jak zapomnisz o nim a ktos obok bedzie chcial to i tak cie bedzie mocno ciagnac do prawdziwego... no i zawsze ryzyko zgubienia na imprezie takiej fajki przeciez wiadomo jak to jest np z zapalniczkami ;p
Flag Flag
22.03.16 10:26 jako odpowiedź na Alicja Gutko.
No tak dwójka moich znajomych próbowała e-papierowsów ale po ok 2 miesiącach wrócili do zwykłych papierosów.
Ale znam też osoby, które na stałe rzuciły ten bardzo szkodliwy nałóg
Flag Flag
04.07.16 10:52 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Lepiej się nie pakować w inną formę palenia, tylko od razu sobie odpuścić i zainwestować np. w tabletki nikotynowe. E-papierosy są tylko nieznacznie mniej szkodliwe, potrafią mieć wiele skutków ubocznych których papierosy zwykłe nie posiadają. Nie polecam.
Flag Flag
15.02.17 17:10 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Świństwo w nowoczesnej formie, ot co.
Flag Flag
16.02.17 12:11 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Według mnie to jest jeszcze większy syf niż zwykłe papierosy. Nie powinniśmy palić, to szkodliwe i to bardzo.
Flag Flag
Popieram autorów wcześniejszych odpowiedzi co do szkodliwości, w "nowoczesnym" opakowaniu. Najlepiej i zarazem najtrudniej - odzwyczaić się.
Flag Flag
09.06.17 15:13 jako odpowiedź na Marek Kwarc.
Czy e-papierosy są zdrowsze od zwykłych papierosów? Jakie rodzaje e-papierosów kupujecie zazwyczaj, które są godne polecenia?
Flag Flag
Czy sensowną jest, na forum prawniczym, wymiana poglądów o szkodliwości papierosów elektronicznych i tradycyjnych ? Przenieście się z tą dyskusją na jakiś portal medyczny.
Flag Flag
Cóż jest to dział "Na luzie" i nikt nie będzie tu paragrafami i ustawami rzucał. Chyba po to są takie działy, żeby móc się wypowiadać, czy to na forum "prawniczym", jak to określiłeś/łaś Anonimie, czy jakimkolwiek innym na tematy różne niekoniecznie mające związek z prawem. Palaczka uchyli się jednak od wypowiedzenia swojego zdania, niektórym wolność słowa się widzę nie podoba tutaj.
Flag Flag
03.08.17 23:56 jako odpowiedź na Katarzyna Now.
Wolność słowa polega również na tym, że można wypowiadać się w kwestii celowości dyskutowania tego lub innego wątku, na tym lub innym forum. Wolnością słowa jest także prawo do skrytykowania takich wypowiedzi, z czego Katarzyno skorzystałaś.
Flag Flag
Cześć moich znajomych korzysta z tego. Widzę, że raczej są zadowoleni
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij