Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: pomoc w odszkodowaniu
toggle
Witam wszystkich.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc z odszkodowaniem.
Ostatnio niestety uległam wypadkowi samochodowemu który spowodował znaczny uszczerbek na zdrowiu.
Czy znacie może jakieś firmy która wypłaca odszkodowania?
Zainteresowała mnie jedna firma która pomaga w uzyskaniu odszkodowania a mianowicie https://www.tuodszkodowania.pl/
Mieliscie doczynienia z tą firmą?
Pozdrawiam.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
27.06.16 21:17 jako odpowiedź na justyna murias-kocój.
Jeśli wypadek spowodował kierujący pojazdem samochodowym, to odszkodowanie powinien wypłacić ubezpieczyciel, u którego ten kierowca ma ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (tzw. "OC"). A jeśli Pani jest sprawcą i jednocześnie poszkodowaną w wypadku, to odszkodowanie będzie możliwe, jeśli ma Pani ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), nieobowiązkowe zawierane zwykle wraz z Auto Casco, lub jakieś inne działające w podobnej sytuacji. Wówczas wypłaci firma ubezpieczeniowa, z którą zawarła Pani polisę. Natomiast pytając o firmy "które wypłacają", miała Pani na myśli prawdopodobnie kancelarie odszkodowawcze, które tylko pośredniczą w uzyskaniu pieniędzy od tych którzy powinni zapłacić należne odszkodowanie.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
05.08.16 14:00 jako odpowiedź na justyna murias-kocój.
Ja osobiście korzystałem z usług tej firmy: http://votum-ds.pl/przedstawiciele/odszkodowania-lublin/ i byłem bardzo zadowolony. Przy pierwszych problemach z uzyskaniem odszkodowania znajomi polecili mi tą firmę i od razu się do niej zgłosiłem. Tobie polecam to samo. Szybko, sprawnie profesjonalnie! Nie ma co się męczyć samodzielnie.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
02.09.16 12:26 jako odpowiedź na Piotr Milka.
Ja też miałem kiedyś problem z odszkodowaniem. Dużo firm się tym zajmuje, ale mi się wydaje, że najlepiej do takich spraw zdać się na dobrego Adwokata . Osobiście polecam mecenas Kamilę Morawską, której kancelaria mieści się w Warszawie.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
05.08.17 14:24 jako odpowiedź na Andrzej Morawski.
ja się poniekąd podpinam z pytaniem, bo w mnie w Bielsku jest firma http://servitutes.pl http://www.servitutes.pl/oferta/odszkodowania-za-wypadki-w-pracy-i-w-rolnictwie Czy ktoś może ich polecić?
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
25.09.17 07:11 jako odpowiedź na justyna murias-kocój.
Polecam https:// kancelaria-windykacja.pl
jest bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności. Firma, w której pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
06.03.17 07:40 jako odpowiedź na daniel jj.
Takie sprawy nie są łatwe dlatego najlepiej iśc do dobrego specjalisty adwokata radcy prawnego czy prawnika. Ja korzystałem i polecam kancelarię medyczne-prawo.pl. Jak przegrasz sprawe to wtedy zrozumiesz, że zrobiłeś błąd nie idąć do sądu z pełnomocnikiem czy obrońcą....
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
17.03.17 21:05 jako odpowiedź na justyna murias-kocój.
Warto poczytać o możliwościach w kwestii odszkodowania tutaj chociażby http://szkodyrzeczowe.pl/szkoda-czesciowa/utrata-wartosci-handlowej/. W każdej sferze życia trzeba mieć świadomość tego, co można robić by lepiej na tym wyjść
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
20.03.17 13:06 jako odpowiedź na justyna murias-kocój.
Miałem kiedyś podobną sytuację. Uległem poważnemu wypadkowi podczas pracy. Przez kilka miesięcy byłem kaleką. Fachowym mecenasem okazał się http://rebowski-kosela.pl/. Pan Rębowski poprowadził mnie przez całą sprawę z sukcesem.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
18.04.17 10:18 jako odpowiedź na artur gacki.
W związku z prężnym rozwojem jednej z największych i renomowanych Kancelarii Odszkodowawczych poszukujemy osób z doświadczeniem w branży.
Jeśli jesteś niezadowolony z Twojego aktualnego pracodawcy, chcesz spróbować czegoś nowego bądź chcesz zarabiać WIĘCEJ, zgłoś się do Nas!
Zapewniamy pełną dyskrecję podczas aplikacji!

Czekamy na Ciebie:

e-mail: mateusz.kosyl@interia.eu
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
25.09.17 07:10 jako odpowiedź na Mateusz Kosyl.
Moim zdaniem taka opcja jak chociażby kancelaria-galazka.pl w takim przypadku to bardzo dobry pomysł. Sama znam wiele przypadków, gdzie to kiedy dochodziło do konieczności wypłaty odszkodowania, ubezpieczyciele albo bardzo je zaniżali, albo też długo zwlekali z wypłaceniem należności. W związku z czym pomoc specjalistów okaże się tutaj bez wątpienia bezcenna.
Flag Flag
RE: pomoc w odszkodowaniu
20.10.17 09:00 jako odpowiedź na Sabina Skowron.
Witam,

Pewnie wielu z was zastanawiało się jak skutecznie odzyskać pieniądze zapłacone jako zaliczkę bądź za wykonaną usługę. Specjalizuję się w prawie obrotu wierzytelnościami. Oferuję windykację bez kosztów dla wierzyciela - prowizja jest płatna przez dłużnika. Poprowadzę każdą sprawę, zapraszam do kontaktu kancelaria.blaszczyk@yahoo.com.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij