Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Adwokat od spadków - Warszawa
toggle
Czy ktoś z Państwa może mi polecić dobrego adwokata w Warszawie? Opiszę krótko, że sprawa się rozchodzi o dom po dziadkach, z którego mój tata został wydziedziczony za pomocą podstępu - chorą babcię, która dostała po swoim mężu całość majątku, naszprycowano lekami i zawieziono do notariusza, gdzie przepisała wszystko na swoją wnuczkę zostawiając resztę rodziny bez niczego, nawet zachowku. Obiło mi się o uszy, że mecenas Bednarczyk jest dobry, ale najchętniej zasięgnęłabym opinii osób, które korzystały już z jego usług albo kogoś innego. Bardzo proszę o pomoc.
M.P.
Flag Flag
10.07.13 15:58 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Marta Pilarska:
Obiło mi się o uszy, że mecenas Bednarczyk jest dobry, ale najchętniej zasięgnęłabym opinii osób, które korzystały już z jego usług

Ja korzystałem osobiście, szczęśliwie nie w tak przykrej sprawie jak Pani. Mecenas jest w 100% profesjonalistą, jest bardzo otwarty na klientów (mi zdarzyło się nawet umówić na spotkanie z nim w sobotę jak szef mnie obciążył nadgodzinami), działa szybko i - co chyba najistotniejsze - jak na jakość i skuteczność jaką oferuje cena jest naprawdę rozsądna. Na jego stronie są wszystkie dane kontaktowe: www.kancelariabednarczyk.pl.
Mam nadzieję, że sprawa zakończy się dla Pani pomyślnie i szybko.
Pozdrowienia
Andrzej Kołodziej
Flag Flag
27.07.13 21:33 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Samo ustanowienie wnuczki spadkobierczynią nie jest wydziedziczeniem (zwłaszcza całej reszty rodziny). W takim przypadku ci którzy byliby spadkobiercami ustawowymi, a pominięci w testamencie mogą ubiegać się o zachowek.
Flag Flag
17.08.13 11:45 jako odpowiedź na Andrzej Kołodziej.
Dziękuję za odpowiedzi. Byłam u mecenasa Bednarczyka i to rzeczywiście był dobry pomysł. Faktycznie szybko się zabrał za sprawę, przedstawił jakie są opcje i przystąpiliśmy do działania i jestem dobrej myśli. Jeszcze raz dzięki za polecenie właściwej osobyemoticon
Flag Flag
17.06.14 09:34 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
W mojej rodzinie też jest teraz problem spadku - konkretnie chodzi o mieszkanie przepisane przez dziadka, do którego niby mam pełne prawo itd, zostało mi przepisane, natomiast nagle w sprawę zaczęła wtrącać się żona wujka (który notabene też już nie żyje) upominając, że coś jej się należy. Mój znajomy polecił mi adwokata Adwokat Warszawa spod linku, który pomógł mu, ale w innej sprawie dot. podziału majątku przy rozwodzie... Nie wiem więc, czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat? Boję się trochę iść do niego w ciemno, tym bardziej, że o prawie mam takie pojęcie... :/
Flag Flag
10.08.14 19:29 jako odpowiedź na Jagoda Wspólna.
najlepiej sprawdź sobie opinie o tym adwokacie na www.wybierzprawnika.com - to największa baza prawników w Polsce wraz z opiniami Klientów, warto sprawdzić może też znajdziesz kogoś lepszego lub tańszego
Flag Flag
24.09.14 22:48 jako odpowiedź na Andrzej Kołodziej.
Polecam adw. Marka Bednarczyka, świetnie radzi sobie w sprawach spadkowych, zawsze dostępny i rzetelny. W kancelarii pracują doświadczeni w sprawach sądowych adwokaci, więc możesz liczyć na solidne i fachowe wsparcie.
Flag Flag
22.10.14 17:46 jako odpowiedź na krzysztof35 Brak.
W sprawach spadkowych mogę polecić adwokata Michała Węża. Poprowadził naszej rodzinie bardzo skomplikowaną i zawiłą sprawe spadkową.
Flag Flag
11.01.15 12:42 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Polecam mecenasa Michała Krawczyka (tel 509952452). Prowadził moją sprawę spadkową po matce i wszystko poszło ok. Teraz jestem w trakcie działu spadku i również nie mogę narzekać na jego dotychczasową pracę. Rzetelna i bardzo kontaktowa osoba. Duży plus!!!
Flag Flag
20.01.15 12:21 jako odpowiedź na Jagoda Wspólna.
Pani Jagodo. Niezależnie od poszukiwań adwokata już z samego pytania można wnioskować, że żądania wujenki są bezzasadne. Skoro dziadek "przepisał" mieszkania na Panią (nieistotne czy w spadku, czy darowizną), to co najwyżej wujek, a nie jego żona, mógłby żądać zapłaty zachowku. A skoro wujek nie żyje, to jego prawo do zachowku mogłoby przenieść się na tylko dzieci, a nie na żonę.
Flag Flag
05.03.15 14:11 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Chcesz wiedzieć na czym stoisz i czy masz w ogóle szanse na wygraną (orzeczenie o winie? Zadzwoń pod numer (22) 2036110. Pytaj o Pawła Budrewicza. Mnie akurat rzuciła żona (zdrada) i chciała uciec z dzieckiem. Po trudach wygrałem sprawę, i bez pana Pawła absolutnie bym sobie nie poradził. Jeden z niewielu uczciwych prawników, którzy pozostali w Warszawie szczerze mówiąc, a byłem chyba u wszystkich przed nawiązaniem współpracy.
Flag Flag
07.07.15 10:43 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Dużą skuteczność ma Paweł Budrewicz z kancelarii radcowskiej na Ogrodowej w Warszawie. Prowadził mi sprawy firmowe, a ostatnio musiałem poprosić go też o pomoc przy podziale majątku po rozwodzie. Jak coś to zostawiam do niego tel - 606 208 182.
Flag Flag
14.07.15 10:09 jako odpowiedź na Dawid siewniak.
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kancelarię Ultimatum, ona co prawda nie jest z Warszawy, ale z okolic. Mi pomogli w dochodzeniu roszczeń o zachowek, wszystko poszło tak, jak chciałam. Mają stronę internetową, można tam poszukać kontaktu i zadzwonić.
Flag Flag
Ja polecam swoim znajomym moją Adwokat, która prowadziła mi sprawę o zachowek. Trwało to długo ale udało nam się uzyskać dla mnie pieniądze z wysokimi odsetkami. Pani Adwokat Katarzyna Pluta ma kancelarię w Warszawie. Prowadzi dużo spraw o spadek. Kontakt do niej można znaleźć na stronie www.adwokat-spadki.pl .
Flag Flag
W 100 % mogę polecić firmę obsługującą sprawy spadkowe, jestem bardzo zadowolony z ich usług to jest krajowe centrum spadku - mają stronę internetową www.kcs.org.pl , pracują tam naprawdę dobrzy prawnicy od spadków, moja sprawa była bardzo skomplikowana i dali radę pogodzić rodzinę jeśli chodzi o zachowki... polecam
Flag Flag
prawo spadkowe jest bardzo skomplikowane i zagmatwane wiem, bo sama się o tym przekonałam. Na początku byłam pewna, że obędzie się bez konieczności skorzystania z pomocy kancelarii prawnej no ale niestety ;) w sumie teraz to wiem, że powinnam odrazu udać się do adwokata po pomoc. Mi pomogła warszawska kancelaria adwokacka Kurpisz i Ziobrowski. Panowie znają się na rzeczy. Na pewno wrócę do nich jak będę potrzebowała pomocy - tym razem bez zastanowienia ;)
Flag Flag
20.12.16 07:30 jako odpowiedź na Marta Kałużyńska.
Mi z kolei pomogła kancelaria MgLex. Podobało mi się przede wszystkim podejście Pani Magdaleny do klienta. I oczywiście to, że wygraliśmy. Polecam http://www.mglex.pl/o-mnie
Flag Flag
Jeśli chodzi o sprawy spadkowe to warto zwrócić się do Mec. Katarzyny Pluta. Ja trafiłam do niej z polecenia od swojej koleżanki z pracy. Jak ktoś poleca to jest to najlepsza rekomendacja i nie zawiodłam się.
Pani Katarzyna Pluta jest świetna, zawsze pomoże i naprowadzi. Prowadziła moją sprawę o unieważnienie testamentu. Dzięki jej podpowiedziom udało się mi się wygrać sprawę.
Telefon do Pani Mecenas 501 570 500/
Flag Flag
13.01.17 10:33 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
A w jakiej konkretnej sprawie byłaś możesz to zdradzić ?
Flag Flag
Witam,
Szukam adwokata od spraw spadkowych w Warszawie. Nie wiem, czy ten wpis jest jeszcze aktywny, ale taki znalazłam. Proszę o info, jeśli ktoś zna takiego prawnika. Dziękuję !
Flag Flag
21.03.17 15:10 jako odpowiedź na Barbara Jasna.
Ja polecam taką kancelarię zajmującą się sprawami spadkowymi na al. Przyjaciół

Kancelaria Adwokacka Pietkiewicz Sankowski

sam ją znalazłem i umówiłem się na spotkanie po 17 bo tak kończę pracę i nie było z tym problemów. Na pierwszym spotkaniu było dwóch prawników i od razu usłyszałem propozycje planu działania. Zdecydowałem się na nich, sprawa się oczywiście ciągnęła, ale dzwonili do mnie i mówili na jakim jesteśmy etapie. Poszło sprawnie i cenowo też ok.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij