Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro
toggle
prośba o opinie- wirtualne biuro Anna Stalak 16.01.14 10:13
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Filip Portal 16.01.14 13:36
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anonim 05.08.15 16:06
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Okopowa Business Spot Brak 19.08.14 10:03
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Stefan Batory 17.11.14 23:12
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anna 17.08.15 16:16
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Patrryk Nowacki 20.08.15 15:03
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 13.05.16 16:00
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Alina Majkowa 20.05.16 15:22
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro artur gacki 25.05.15 12:59
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Adam Brak 12.06.15 11:29
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 13.07.15 16:24
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anna 03.08.15 14:49
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 10.09.15 09:38
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Aleksandra Brak 15.10.15 15:27
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anonim 13.11.15 12:24
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Grzegorz 11.12.15 11:24
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Brak Brak 10.01.16 23:27
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Agn Nono 09.02.16 13:13
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 16.02.16 14:17
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 25.01.17 14:14
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 25.03.16 10:34
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Marcin Gębarka 13.04.16 11:25
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Barbara Kopcińska 02.01.17 13:40
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Brak Brak 27.04.16 12:44
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Robert Olszewski 23.05.16 11:22
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anonim 14.06.16 12:09
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anna Dzwigała 21.07.16 14:40
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Andrzej Kryszkowiak 21.07.16 15:48
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Tedy 28.07.16 12:50
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 21.08.16 17:59
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro krzysztof ostrowski 26.09.16 17:05
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro olga kobza 28.10.16 09:00
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro 04.11.16 11:23
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Brak Brak 07.12.16 20:01
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro oliwier kowalski 19.01.17 07:00
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Ania Janok 19.06.17 15:49
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Marek Kruk 01.07.17 19:00
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Sabina Skowron 06.07.17 20:26
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Adi Nowak 17.07.17 12:40
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Katarzyna Now 01.08.17 06:43
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Anonim 04.10.17 15:08
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Kinga Koc 02.08.17 06:43
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Marcin Górniak 31.08.17 18:23
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Adam Olszewski 02.09.17 12:01
RE: prośba o opinie- wirtualne biuro Olek Kowal 17.11.17 14:02
Hej, Ostatnio założyłam własną firmę. Chciałabym obsługiwać moje biuro wirtualnie. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie? Na czym polega taka współpraca? Ile to może kosztować? Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś godną polecenia firmę która zajmuje się prowadzeniem wirtualnych biur w Internecie? Za wszelkie rady będę wdzięczna.
Flag Flag
Fajna opcja. Naprawdę warto. Jeśli chcesz usprawnić działanie swojego biznesu i zaoszczędzić, to warto o tym pomyśleć. Ja współpracuje z taką firmą już ponad rok i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany. Osobiście mogę polecić OfficePoland
Flag Flag
Witam,

Biuro wirtualne to idealne rozwiązanie na rozpoczęcie działalności. Koszt wynajęcia adresu dla firm rozpoczynających działalność to od 99,00pln.Zapraszam do skorzystania z biura wirtualnego Okopowa Business Spot w Warszawie:

www.okopowa.com
tel.22 29 55 123
tel.533 289 272
Flag Flag
17.11.14 23:12 jako odpowiedź na Okopowa Business Spot Brak.
Jeśli mowa o biurze rachunkowym, to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Wszystko zawsze jest pod ręką i w ogóle ;) Polecam każdemu kto się waha emoticon
Flag Flag
Już tłumaczę, na podstawie własnego doświadczenia, na czym polega współpraca z wirtualnym biurem. Zamiast wynajmować biuro generujące comiesięczne, ogromne koszty utrzymania podpisujesz umowę z wirtualnym biurem. W jej ramach otrzymujesz adres pod którym możesz zarejestrować firmę (zazwyczaj w prestiżowej lokalizacji np. centrum miasta), obsługę korespondencyjną, numer telefonu i faxu z prefiksem wybranego miasta (połączenia z niego mogą być przekierowywane na wskazany numer komórkowy). Oferta jest idealna dla osób pracujących zdalnie i nie potrzebujących na co dzień biura. Jest jednak możliwość jego wynajęcia na godziny według potrzeb. Ceny za usługę wirtualnego biura zaczynają się od 29zł miesięcznie (dane ze strony: http://twojebiuro24.pl/).
Flag Flag
Opcja wirtualnego biura na początek może być bardzo atrakcyjna. Z czasem, po zatrudnieniu pracowników, można myśleć o własnym lokalu. Jedno jest pewne, lokalizacje takich biur są zazwyczaj bardzo dobre i pod tym względem ciężko będzie je przebić . Jest to bardzo wygodne przy ewentualnych spotkaniach biznesowych.
Flag Flag
Dobre biuro to przede wszystkim prowadzone i koordynowane przez ludzi, którzy znają temat i co ważne, zwłaszcza na początku, w zjadliwej cenie;) Warte do przetestowania w Waw http://www.virtualoffice24.com.pl/
Flag Flag
Ja wykupiłam usługę wirtualne biuro wrocław na www.wirtualne-adresy.pl we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona. Wykupiłam pakiet za nieco ponad 100zł, gdzie skanują mi korespondencję, o której powiadamiają SMS-em, super opcja. Normalnie mogę funkcjonować na tym adresie, wykorzystywać w materiałach reklamowych.
Flag Flag
ja polecam wirtualne-adresy.pl wirtualne biuro wrocław! Fajna opcja, jeżeli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, a do tego mają fajną lokalizację, bo przy samym Sky Tower, a za to ceny są bardzo niskie
Flag Flag
17.08.15 16:16 jako odpowiedź na Okopowa Business Spot Brak.
Polecam Wirtualne Biuro Wrocław, ponieważ koszty naszych usług zaczynają się już od 49zł, gdzie oferujemy adres do rejestracji Twojej firmy, adres i odbiór korespondencji oraz powiadamianie o poczcie poprzez maila. Zapraszamy na www.wirtualne-adresy.pl
Flag Flag
Jeśli już decydować się na wirtualne biuro to warto żeby było z tego jak najwięcej korzyści. Przede wszystkim może przydać się prestiżowa lokalizacja, dzięki której nasi kontrahenci będą darzyć nas większym zaufaniem. W tym wypadku warto korzystać z biur w stolicy. Ja jakiś czas temu miałem wirtualne biuro w firmie http://goldplace.eu/wirtualne-biuro.html, dzięki czemu udało mi się zdobyć kilku bardzo dużych klientów, z którymi współpracuję do dziś. Obecnie rozwinąłem się na tyle, że mam już własne biuro w centrum Warszawy.
Flag Flag
Witam,

Wirtualne biuro to idealny starter dla nowopowstałych firm, które chcą w ekonomiczny i efektywny sposób budować wizerunek swojej firmy. Oferta wirtualnych biur jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców, aczkolwiek korzystają z niej głównie firmy, które działają mobilnie i nie mają potrzeby inwestowania w stały wynajem powierzchni biurowej. Wirtualne biura udostępniają firmom swój adres do rejestracji- najczęściej w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta, co korzystnie wpływa na budowanie biznesowego image i podnosi wiarygodność firmy. W standardzie jest obsługa poczty firmowej, zdalna obsługa dedykowanej linii telefonicznej oraz szereg usług sekretarskich, księgowych, asystenckich i concierge. Jest to wersja oszczędnościowa w odniesieniu do stacjonarnego najmu, który jest wielokrotnie droższy i wymaga zatrudnienia stałej kadry pracowników. W przypadku wirtualnego biura można tanio zapewnić sobie dobrą promocję firmy i najwyższą jakościowo obsługę zleceń. Jeśli chodzi o koszty, to zależą one do zakresu czynności objętych zleceniem.
W biurze na Rynku Głównym 28 - wirtulane biuro Kraków- opłata za prestiżowy adres dla firmy wraz z obsługą korespondencji, telefonów i podstawowymi czynnościami sekretarskimi to 49zł netto/mies. Do tego można dokupić prowadzenie księgowości, coworking oraz profesjonalne doradztwo gospodarcze. Wiele usług mamy w formie mobilnej (księgowość online, doradztwo prawne online). Zachęcamy do odwiedzin naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą- www.firmanarynku.pl
Flag Flag
Zapraszam do skorzystania z wirtualnego biura - Szucha Business Center w centrum Warszawy. Daje ono możliwość Państwu zarejestrowania firmy w prestiżowej lokalizacji Warszawy. Korzystając z ofert wirtualnego biura, zaoszczędzą Państwo na kosztach związanych z wynajmem/ kupnem powierzchni biurowej jak i na obsłudze administracyjnej firmy. Ceny zaczynają się już od 49 zł miesięcznie. Ponadto, 3 pierwsze miesiące współpracy są GRATIS!
Więcej informacji na stronie internetowej - www.szuchabc.pl
Adres e-mail: sekretariat@szuchabc.pl
Flag Flag
Witam. Wirtualne biuro to świetna opcja, ja jestem bardzo zadowolona, bo wydawałam niepotrzebnie dużo pieniędzy na biuro, które tak naprawdę było mi średnio potrzebne, jeżeli chodzi o moją działalność.Teraz płacę tylko ok. 100zł, a mam adres spółki w super lokalizacji -obok sky tower we Wrocławiu, więc każdy Klient wie gdzie i nie błądzi, co jest dużym plusem emoticon. Polecam więc wirtualne adresy Wrocław -> ich strona internetowa www.wirtualne-adresy.pl
Flag Flag
Ja też jestem bardzo zadowolony z biura wirtualnego - wynajmowałem jedno pomieszczenie przy pl. Solnym we Wrocławiu (tu ich strona - http://ideaprestige.eu/). Świetna, twórcza atmosfera tam panowała, a niektóre znajomości utrzymałem do dzisiaj, bo tak fajnych ludzi mi się udało poznać. Pozdrawiam
Flag Flag
Wirtualne biuro, coworki i ourtsourcing to dzisiaj podstawa. Dużo freelancerów i spółek które nie potrzebują dedykowanego biura przenosi się do takich miejsc. Często w pakiecie dostajesz podstawową opiekę księgowej i prawną, a do tego masz adres w centrum miasta i chronisz swojej prywatności (klient nie wejdzie Ci do domu..). Pracuję w coworku w którym jest też dosyć tanie wirtualne biuro Klaster. Mają ciekawą ofertę, no i są w samym centrum Krakowa.
Flag Flag
Bardzo niedrogo wychodzi mnie utrzymanie wirtualnego biura: http://younick.pl/pl/wirtualne-biuro emoticon
Flag Flag
Witam,
Jeżeli jesteś zainteresowana nadal biurem wirtualnym polecamy wirtualne biuro wrocław
Flag Flag
Gdybyś po porównaniu różnych opcji zdecydował się jednak na biuro stacjonarne możesz sprawdzić inwestycję IQ investments na powiślu myślę że jest warta uwagi.
Flag Flag
Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe to sprawdź jeszcze na stronie Hometax
Mają zniżki dla dopiero co otwierających biznes, duże doświadczenie i dobre podejście do klienta. Pozdrawiam!
Flag Flag
Nawet nie wiedziałem że są takie rozwiązania jak wirtualne biuro emoticon Do tej pory miałem zarejestrowaną firmę w domu i przychodzili do mnie klienci z mojego sklepu internetowego bez uprzedzenia. Przerejestrowałem działalność na biuro wirtualne w Warszawie a dokładniej do Tower Office z którego jestem bardzo zadowolony. Wyszło mi 44 zł za miesiąc a w dodatku mam teraz fajny adres Plac Bankowy 2. Pozostaje mi tylko polecić zainteresowanym bo naprawdę warto wirtualne biuro warszawa
Flag Flag
A ja polecam Wirtualne Biuro Szczecin. emoticon
Małe, ale fajne i nie trzeba biegać po pietrach.
Wejście do biura od ulicy, brak strefy płatnego parkowania, blisko centrum.
Immab.pl
Flag Flag
13.05.16 16:00 jako odpowiedź na Okopowa Business Spot Brak.
Wirtualne biuro to też wygodne rozwiązania coworkingowe dla tych, którzy potrzebują biurka lub sali konferencyjnej. Ponadto można mieć pełną obsługę biurową w jednym miejscu. Biuro obsługuje korespondencję, rozliczenia i świadczy usługi prawne i marketingowe.
Może trudno w to uwierzyć, ale adres firmy w dobrej lokalizacji procentuje.
Macie pytania? Sprawdźcie na twojeidealnebiuro.pl
Flag Flag
Polecam usługi oferowane przez TwojeIdealneBiuro.pl. Są naprawdę w porządku.
Flag Flag
Witam polecam usługi wirtualnego biura, oraz sprzedaży gotowych spółek ze strony
cena juz od 70 zł mc

to idealne rozwiązanie na początek działalności, ale nie tylko.

to rozwiązanie na zmianę urzędu skarbowego

to podniesienie prestiżu Twojej firmy

i wiele innych korzyści

______________________________________________________________________________________________________________
www.gotowespolkiwroclaw.pl
tel. 881 24 24 24 / 71 728 99 80
- wirtualne biuro
- wirtualny adres
- gotowe spółki
Flag Flag
Osobiście polecam Wirtualne biuro w Krakowie mBiuro. Pełen profesjonalizm, świetna lokalizacja !!

polecam !
Flag Flag
wirtualne biura omnioffice wirtualne biura warszawa
21.07.16 14:40 jako odpowiedź na Anna Stalak.
Zapraszam na kawę do Omnioffice emoticon i do zapoznania się z naszą ofertą.

Mieścimy się w centrum Warszawy w budynku Saski Point .
Nasza przemiła koleżanka przedstawi nasze pakiety i dostosuje ofertę do Państwa potrzeb a także oprowadzi po biurze.

www.OmniOffice.pl
Flag Flag
Biuro wirtualne w Warszawie to jedyne sensowne rozwiązanie dla małej firmy. Oczywiście o ile nie otwierasz fabryki emoticon Ceny są przystępne i nie zabiją ci biznesu. Do tego masz szansę na siedzibę w centrum miasta, co też jest ważne zarówno biznesowo, ale też pod względem zwykłej wygody. Ja korzystam z tej firmy: https://cowork.com.pl/. Wszystko mam załatwione i nie interesuje mnie w zasadzie nic. Nawet nie muszę specjalnie sprzątać bo są zatrudnione sprzątaczki. Ja polecam takie rozwiązanie.
Flag Flag
Świetna opcja, zaoszczędzisz dużo czasu i zredukujesz koszty emoticon
Flag Flag
To bardzo dobre rozwiązanie jeśli ktoś faktycznie chce oszczędzać koszty. Wiele firm z takiego rozwiązania korzysta.

Rozwód Katowice
Flag Flag
Z tego co czytałem, strefabiznesu ma całkiem ciekawą ofertę jeśli chodzi o wirtualne biuro: http://strefabiznesu.gda.pl/ Chce otworzyć własną działalność szukam adresu do wynajmu pod firmę i myśle, warto wziąć pod uwagę to miejsce.
Flag Flag
28.10.16 09:00 jako odpowiedź na krzysztof ostrowski.
cześć ;) też się zastanawiałam czy warto skorzystać z coworkingu. Praca w domu zaczęła być żmudna i męcząca. Wynajęłam w Warszawie wirtualny adres i jestem bardzo zadowolona. Praca jest efektywniejsza, poznałam dużo ciekawych ludzi. Jest możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, z której często korzystam. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://cowork.com.pl
Flag Flag
też polecam, jak koleżzanka wyżej emoticon
Flag Flag
Jak dla mnie wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy zaczynają swoją zabawę z biznesem. Na przykład http://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ oferuje biuro wirtualne, strefę coworkingową, prestiżowy adres(w sercu Wrocławia) oraz pomoc z takimi rzeczami jak księgowość. Często problemem właśnie jest znalezienie dobrego biura - moim zdaniem takie rozwiązanie jest bardzo dobre
Flag Flag
02.01.17 13:40 jako odpowiedź na Marcin Gębarka.
Marcin Gębarka:
Nawet nie wiedziałem że są takie rozwiązania jak wirtualne biuro emoticon Do tej pory miałem zarejestrowaną firmę w domu i przychodzili do mnie klienci z mojego sklepu internetowego bez uprzedzenia. Przerejestrowałem działalność na biuro wirtualne w Warszawie a dokładniej do Tower Office z którego jestem bardzo zadowolony. Wyszło mi 44 zł za miesiąc a w dodatku mam teraz fajny adres Plac Bankowy 2. Pozostaje mi tylko polecić zainteresowanym bo naprawdę warto wirtualne biuro warszawa

Hihiihi, mi się to na szczęście na zdarzyło, a miałam prawie przez rok firmę na adres domowy. Przez chwilę pracowałam też w biurze coworkingowym. Ciekawa opcja choć chyba dobra okazjonalnie. Na dłuższą metę najbardziej opłaca się wynająć wirtualne biuro a pracować z domu (czy tez zdalnie ze swoimi współpracownikami), choć wiadomo, że nie w każdej branży jest to możliwe. Jeżeli chodzi o Wrocław to korzystałam z oferty firmy FullServiceOffice i mogę polecić. Z Warszawy korzystałam z firmy GWW, u których wynajmowałam kilka razy biurko. Cicho i wygodnie. W ogóle wygodnie jest mieć adres w centrum i... w oczach klienta to dobrze wygląda ;)
Flag Flag
ja już od samego startu mam działalność pod adresem wirtualnym ale-biuro, pozbyłem się dzięki temu mnóstwa problemów.
Flag Flag
Biuro wirtualne to jest świetna sprawa. Kilka moich znajomych korzysta z takich usług. Na http://www.cubecentre.com/ też trochę o tym czytałam. Mi się podoba ta opcja. Ceny nie są duże, a wiele korzyści.
Flag Flag
Szczerze powiedziawszy to pierwszy raz slysze o takim rozwiazaniu emoticon
Flag Flag
Według mnie jeżeli takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić, na pewno warto się na nie zdecydować. Generalnie możemy naprawdę sporo zyskać, jeśli będziemy szukali tańszych ofert firm zewnętrznych. Umożliwia nam to Kalkulatordlafirm.pl . Powstał on po to, aby wspierać przedsiębiorców. Co istotne za sprawą takiego kalkulatora mamy szansę na poznanie realnych kosztów takich usług jak chociażby: sprzątanie, pozycjonowanie SEO, tworzenie stron www, czy też organizacji eventów i wielu innych.
Flag Flag
Osobiście bardzo polecam www.mlokal.eu. Od jakiegoś czasu sam mam firmę, a że jeżdżę po całej Polsce to biuro nie jest mi niezbędne. Ceny przystępne, także na start ;) dodatkowo mogą zająć się moją pocztą, co znacznie ułatwia mi pracę
Flag Flag
A wiecie coś może o czeskich biurach wirtualnych? Jeden ze znajomych chce założyć tam biznes i zastanawia się nad takim rozwiązaniem.
Flag Flag
Zgadzam się – serwisowane biura to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych biur i idealne rozwiązanie dla osób, które tylko od czasu do czasu mają potrzebę skorzystania z przestrzeni biurowej. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę ShareSpace https://www.sharespace.pl/. Działają na terenie całego kraju. Biurko czy salkę można wynająć online w kilku prostych krokach i od razu dokonać płatności on-line za usługę.
Flag Flag
Ja mogę osobiście polecić firmę Dunevia. Sam z niej korzystałem przez jakiś czas i spokojnie polecam ją znajomym. Myślę, że spokojnie mozesz sie z nimi skontaktowac, zobaczysz co Ci zaproponuja i za ile.
Pozdrawiam cieplutko.
Flag Flag
02.09.17 12:01 jako odpowiedź na Marcin Górniak.
o super a możesz coś wiecej o nich powiedzieć?
Flag Flag
A co będzie jeśli z nadsyłanej korespondencji wynikną jakieś krótkie terminy, na przykład sądowe, do podjęcia określonych działań. Prawdopodobnie termin (na przykład 7 dni). będzie biegł od daty doręczenia do wirtualnego biura, a nie do jego klienta. Jeśli będzie to osoba często podróżująca, jest ryzyko że nie dotrzyma wyznaczonego terminu. Chyba bezpieczniej jest przyjmować korespondencję na własny adres (bez upoważniania rodzinny do odbioru), a w razie nieobecności odbierać przesyłki awizowane przez pocztę.
Flag Flag
Jest mnóstwo firm, które oferują systemy obsługujące elektroniczny obieg faktur i inne tego typu usługi. Ja osobiście polecam firmę Ideo Sp. z o.o. ponieważ wykazują się ogromnym profesjonalizmem. W naszym przedsiębiorstwie został wdrożony właśnie ich system i jestem z niego bardzo zadowolony. Zostawiam link dla zainteresowanych: http://www.ideo.pl/rozwiazania-it/obieg-faktur/
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij