Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Adwokat od spadków - Warszawa
toggle
Adwokat od spadków - Warszawa Marta Pilarska 09.07.13 12:03
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Andrzej Kołodziej 10.07.13 15:58
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Marta Pilarska 17.08.13 11:45
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Brak Brak 10.08.14 19:29
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anonim 20.01.15 12:21
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Adam Anonimo 13.01.17 10:33
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Barbara Jasna 20.03.17 14:36
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Maciej Bieńkowski 21.03.17 15:10
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anonim 22.06.17 08:58
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Barbara Jasna 08.09.17 13:16
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Tomasz Krasodulski 13.09.17 15:01
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Jadwiga Zwierzchowska 28.09.17 15:20
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Barbara Jasna 29.09.17 11:58
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Danuta M 08.10.17 08:15
RE: Adwokat od spadków - Warszawa krzysztof35 Brak 24.09.14 22:48
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anna Krasuska 22.10.14 17:46
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anonim 27.07.13 21:33
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anonim 11.01.15 12:42
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Jared woodi 05.03.15 14:11
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Dawid siewniak 07.07.15 10:43
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Aneta Nijak 14.07.15 10:09
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Gosia Syta 25.11.15 19:44
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Brak Brak 19.10.16 07:24
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Marta Kałużyńska 03.11.16 12:21
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Waldi Brak 20.12.16 07:30
RE: Adwokat od spadków - Warszawa Anonim 08.01.17 21:01
Czy ktoś z Państwa może mi polecić dobrego adwokata w Warszawie? Opiszę krótko, że sprawa się rozchodzi o dom po dziadkach, z którego mój tata został wydziedziczony za pomocą podstępu - chorą babcię, która dostała po swoim mężu całość majątku, naszprycowano lekami i zawieziono do notariusza, gdzie przepisała wszystko na swoją wnuczkę zostawiając resztę rodziny bez niczego, nawet zachowku. Obiło mi się o uszy, że mecenas Bednarczyk jest dobry, ale najchętniej zasięgnęłabym opinii osób, które korzystały już z jego usług albo kogoś innego. Bardzo proszę o pomoc.
M.P.
Flag Flag
10.07.13 15:58 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Marta Pilarska:
Obiło mi się o uszy, że mecenas Bednarczyk jest dobry, ale najchętniej zasięgnęłabym opinii osób, które korzystały już z jego usług

Ja korzystałem osobiście, szczęśliwie nie w tak przykrej sprawie jak Pani. Mecenas jest w 100% profesjonalistą, jest bardzo otwarty na klientów (mi zdarzyło się nawet umówić na spotkanie z nim w sobotę jak szef mnie obciążył nadgodzinami), działa szybko i - co chyba najistotniejsze - jak na jakość i skuteczność jaką oferuje cena jest naprawdę rozsądna. Na jego stronie są wszystkie dane kontaktowe: www.kancelariabednarczyk.pl.
Mam nadzieję, że sprawa zakończy się dla Pani pomyślnie i szybko.
Pozdrowienia
Andrzej Kołodziej
Flag Flag
27.07.13 21:33 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Samo ustanowienie wnuczki spadkobierczynią nie jest wydziedziczeniem (zwłaszcza całej reszty rodziny). W takim przypadku ci którzy byliby spadkobiercami ustawowymi, a pominięci w testamencie mogą ubiegać się o zachowek.
Flag Flag
17.08.13 11:45 jako odpowiedź na Andrzej Kołodziej.
Dziękuję za odpowiedzi. Byłam u mecenasa Bednarczyka i to rzeczywiście był dobry pomysł. Faktycznie szybko się zabrał za sprawę, przedstawił jakie są opcje i przystąpiliśmy do działania i jestem dobrej myśli. Jeszcze raz dzięki za polecenie właściwej osobyemoticon
Flag Flag
10.08.14 19:29 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
najlepiej sprawdź sobie opinie o tym adwokacie na www.wybierzprawnika.com - to największa baza prawników w Polsce wraz z opiniami Klientów, warto sprawdzić może też znajdziesz kogoś lepszego lub tańszego
Flag Flag
24.09.14 22:48 jako odpowiedź na Andrzej Kołodziej.
Polecam adw. Marka Bednarczyka, świetnie radzi sobie w sprawach spadkowych, zawsze dostępny i rzetelny. W kancelarii pracują doświadczeni w sprawach sądowych adwokaci, więc możesz liczyć na solidne i fachowe wsparcie.
Flag Flag
22.10.14 17:46 jako odpowiedź na krzysztof35 Brak.
W sprawach spadkowych mogę polecić adwokata Michała Węża. Poprowadził naszej rodzinie bardzo skomplikowaną i zawiłą sprawe spadkową.
Flag Flag
11.01.15 12:42 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Polecam mecenasa Michała Krawczyka (tel 509952452). Prowadził moją sprawę spadkową po matce i wszystko poszło ok. Teraz jestem w trakcie działu spadku i również nie mogę narzekać na jego dotychczasową pracę. Rzetelna i bardzo kontaktowa osoba. Duży plus!!!
Flag Flag
20.01.15 12:21 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Pani Jagodo. Niezależnie od poszukiwań adwokata już z samego pytania można wnioskować, że żądania wujenki są bezzasadne. Skoro dziadek "przepisał" mieszkania na Panią (nieistotne czy w spadku, czy darowizną), to co najwyżej wujek, a nie jego żona, mógłby żądać zapłaty zachowku. A skoro wujek nie żyje, to jego prawo do zachowku mogłoby przenieść się na tylko dzieci, a nie na żonę.
Flag Flag
05.03.15 14:11 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Chcesz wiedzieć na czym stoisz i czy masz w ogóle szanse na wygraną (orzeczenie o winie? Zadzwoń pod numer (22) 2036110. Pytaj o Pawła Budrewicza. Mnie akurat rzuciła żona (zdrada) i chciała uciec z dzieckiem. Po trudach wygrałem sprawę, i bez pana Pawła absolutnie bym sobie nie poradził. Jeden z niewielu uczciwych prawników, którzy pozostali w Warszawie szczerze mówiąc, a byłem chyba u wszystkich przed nawiązaniem współpracy.
Flag Flag
07.07.15 10:43 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
Dużą skuteczność ma Paweł Budrewicz z kancelarii radcowskiej na Ogrodowej w Warszawie. Prowadził mi sprawy firmowe, a ostatnio musiałem poprosić go też o pomoc przy podziale majątku po rozwodzie. Jak coś to zostawiam do niego tel - 606 208 182.
Flag Flag
14.07.15 10:09 jako odpowiedź na Dawid siewniak.
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kancelarię Ultimatum, ona co prawda nie jest z Warszawy, ale z okolic. Mi pomogli w dochodzeniu roszczeń o zachowek, wszystko poszło tak, jak chciałam. Mają stronę internetową, można tam poszukać kontaktu i zadzwonić.
Flag Flag
Ja polecam swoim znajomym moją Adwokat, która prowadziła mi sprawę o zachowek. Trwało to długo ale udało nam się uzyskać dla mnie pieniądze z wysokimi odsetkami. Pani Adwokat Katarzyna Pluta ma kancelarię w Warszawie. Prowadzi dużo spraw o spadek. Kontakt do niej można znaleźć na stronie www.adwokat-spadki.pl .
Flag Flag
W 100 % mogę polecić firmę obsługującą sprawy spadkowe, jestem bardzo zadowolony z ich usług to jest krajowe centrum spadku - mają stronę internetową www.kcs.org.pl , pracują tam naprawdę dobrzy prawnicy od spadków, moja sprawa była bardzo skomplikowana i dali radę pogodzić rodzinę jeśli chodzi o zachowki... polecam
Flag Flag
prawo spadkowe jest bardzo skomplikowane i zagmatwane wiem, bo sama się o tym przekonałam. Na początku byłam pewna, że obędzie się bez konieczności skorzystania z pomocy kancelarii prawnej no ale niestety ;) w sumie teraz to wiem, że powinnam odrazu udać się do adwokata po pomoc. Mi pomogła warszawska kancelaria adwokacka Kurpisz i Ziobrowski. Panowie znają się na rzeczy. Na pewno wrócę do nich jak będę potrzebowała pomocy - tym razem bez zastanowienia ;)
Flag Flag
20.12.16 07:30 jako odpowiedź na Marta Kałużyńska.
Mi z kolei pomogła kancelaria MgLex. Podobało mi się przede wszystkim podejście Pani Magdaleny do klienta. I oczywiście to, że wygraliśmy. Polecam http://www.mglex.pl/o-mnie
Flag Flag
Jeśli chodzi o sprawy spadkowe to warto zwrócić się do Mec. Katarzyny Pluta. Ja trafiłam do niej z polecenia od swojej koleżanki z pracy. Jak ktoś poleca to jest to najlepsza rekomendacja i nie zawiodłam się.
Pani Katarzyna Pluta jest świetna, zawsze pomoże i naprowadzi. Prowadziła moją sprawę o unieważnienie testamentu. Dzięki jej podpowiedziom udało się mi się wygrać sprawę.
Telefon do Pani Mecenas 501 570 500/
Flag Flag
13.01.17 10:33 jako odpowiedź na Marta Pilarska.
A w jakiej konkretnej sprawie byłaś możesz to zdradzić ?
Flag Flag
Witam,
Szukam adwokata od spraw spadkowych w Warszawie. Nie wiem, czy ten wpis jest jeszcze aktywny, ale taki znalazłam. Proszę o info, jeśli ktoś zna takiego prawnika. Dziękuję !
Flag Flag
21.03.17 15:10 jako odpowiedź na Barbara Jasna.
Ja polecam taką kancelarię zajmującą się sprawami spadkowymi na al. Przyjaciół

Kancelaria Adwokacka Pietkiewicz Sankowski

sam ją znalazłem i umówiłem się na spotkanie po 17 bo tak kończę pracę i nie było z tym problemów. Na pierwszym spotkaniu było dwóch prawników i od razu usłyszałem propozycje planu działania. Zdecydowałem się na nich, sprawa się oczywiście ciągnęła, ale dzwonili do mnie i mówili na jakim jesteśmy etapie. Poszło sprawnie i cenowo też ok.
Flag Flag
22.06.17 08:58 jako odpowiedź na Maciej Bieńkowski.
Polecam Panią Mecenas Katarzynę Pluta - specjalizuje się w sprawach spadkowych - przyjmuje w samym centrum Warszawy. Tel. 501 570 500
Flag Flag
Dzień dobry,
Bardzo dziękuje za polecenie. Nie dotarłam już do tej Pani mecenas, ale byłam w trzech innych kancelariach i już mam pomoc.
B.J.
Flag Flag
13.09.17 15:01 jako odpowiedź na Barbara Jasna.
Jeżeli chodzi o prawo spadkowe, to dobry jest mecenas Kraśniej z Gocławia, sprawnie i szybko. Człowiek zna się na rzeczy https://krasniej.pl/kontakt-z-kancelaria-w-warszawie dodatkowo na plus są godziny pracy, pan mecenas pracuje do 22 emoticon co znacznie ułatwia całą sprawę
Flag Flag
28.09.17 15:20 jako odpowiedź na Barbara Jasna.
A gdzie Pani była? Niech Pani napisze coś więcej. Też teraz jestem w temacie.
Flag Flag
29.09.17 11:58 jako odpowiedź na Jadwiga Zwierzchowska.
Dzień dobry,
Byłam w trzech kancelariach w centrum. W dwóch z tego forum. Poziom cenowy był bardzo wyrównany i zdecydowałam się na trzecią kancelarię do której przyszłam, żeby już nie wracać do poprzednich i zacząć działać. Sprawę mi prowadzi mecenas Michał Sankowski i póki co wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam.
B.J.
Flag Flag
08.10.17 08:15 jako odpowiedź na Barbara Jasna.
Zgadzam się - to chyba najlepsza opcja aby iść na spotkanie do paru kancelarii, porozmawiać, samej sprawdzić i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję. Niby jest wiele kancelarii i sporo prawników, ale pamiętam jedno spotkanie to był jakiś dramat - nie wiem jak ktoś taki może brać odpowiedzialność i ludzi bronić w sądach. Ja zostałam przy tym adwokacie, którego polecili mi znajomi - Michał Krawczyk. Ale nadal twierdzę, że to tak indywidualne, że trzeba iść i sprawdzić. Ja jestem zadowolona co nie znaczy, że ktoś inny będzie
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij