Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Wątki [ Poprzedni | Następny ]
RE: Rewolucja w bankach
toggle
Niebawem wejdzie nowa dyrektywa, odnosząca się do bankowości elektronicznej. W jakich według Was obszarach banki powinny się zmienić? Jak myślicie na jakiej zasadzie będzie się odbywała obsługa klienta?
Flag Flag
13.10.17 08:20 jako odpowiedź na Alicja Urbańska.
No wlaśnie nie podoba mi sie ta nowa dyrektywa. Z tego co czytałam ostatnio to ma sie zmienić wiele rzeczy. Na przykład i tak utrudnione jest założenie konta bankowego przez internet, mają to jeszcze bardziej utrudnić ;/

Mam wrażenie, ze będzie tak samo jak z podatkiem bankowym. Wszystkie negatywne skutki odniesiemy my. Jako konsumenci.
Flag Flag
02.11.17 07:20 jako odpowiedź na Anna brette.
Moim zdaniem w bankach jest i tak lepiej niż było to jeszcze kilka lat temu. Pamiętam, jak panie konsultantki zachęcały do korzystania z kont bankowych, że po co robić przelewy w okienku. To teraz się tak proobiło, że kolejne oddziały bankowe są zamykane, bo nie ma chętnych na usługi przez nich oferowane, bo wszystko można przecież przez internet załatwić. Proponuję tutaj sprawdzić: http://www.tanie-konto.pl/
Flag Flag
30.10.17 09:46 jako odpowiedź na Piotr Benks.
Nie wiem czemu wpłata w okienku kosztuje, natomiast korzystanie z wpłatomatu już nie. Ja nie ufam wpłatomatom i nie lubię z nich korzystać.
Flag Flag
18.11.17 12:44 jako odpowiedź na Alicja Urbańska.
Moim zdaniem banki w ostatnim czasie zaczęły przeginać z wysokościami prowizji. Jeden ze znanych banków na M wprowadził prowizję od wpłat do wpłatomatów. Przecież to chore. Za to, że będzie mógł obracać pieniędzmi Klienta, pobiera opłatę. Absurd.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij