Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Gdzie robicie zakupy?
toggle
Pytanie do wszystkich zainteresowanych forumowiczów: gdzie robicie zakupy przez internet? Interesuje mnie branża spożywcza. Planuje zakończyć moje co-weekendowe spędzanie 2 godzin w sklepie na rzecz zakupów w sieci, no tylko nie mam pojęcia, o tym który sklep wybrać. Pomożecie? U mnie w mieście jest Tesco i Piotr i Paweł, oni zapewniają dowóz
Flag Flag
17.05.16 22:38 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Warto wybrać dostawcę, który będzie bardziej rzetelny, a to nie zależy tylko od sieci handlowej do której należy sklep, lecz głównie od ludzi którzy pracują w Twoje miejscowości. Zatem nikt obcy nie doradzi, kto u Ciebie jest lepszym dostawcą. Proponuję zrobić zakupy i w jednej i w drugiej sieci (może nawet po kilka razy) i przekonać się, z czyich dostaw warto korzystać.
Flag Flag
09.06.16 12:58 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
u mnie póki co sprawdza się tesco, opłaty za dowóz są naprawdę symboliczne emoticon jeśli mam porównać czas i energię którą musiałam poświęcić na cotygodniowe zakupy to muszę stwierdzić że taka opcja jest dla mnie idealnym rozwiązaniem
Flag Flag
08.07.16 12:38 jako odpowiedź na Natalia Woś.
Tesco jest o wiele tańszy niż piotr i paweł, to mogę ci od razu powiedzieć. Ja również uważam, że tesco jest lepszym wyborem - nigdy się na nich nie zawiodłam.
Flag Flag
28.07.16 12:49 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Uwielbiam robić zakupy przez internet, ale wiadomo, z jedzeniem lepiej nie ryzykować. W takich sytuacjach kupuje w Piotrze i Pawle emoticon
Flag Flag
Również wole robić zakupy przez internet ale tak jak było już wcześniej wspomniane lepiej nie ryzykować z kupowaniem jedzenia przez internet ja wole je kupować normalnie w marketach a to jaki to jest market już mi zbyt dużej różnicy nie robi emoticon
Flag Flag
03.10.16 11:02 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Ja często stosuje taki patent. Np tak kupiłem ostatnio rower. Idę do sklepu testuje dany produkt, a potem szukam takiego samego modelu w sieci.
Flag Flag
też nie lubie tradycyjnych zakupow, tego halasu i kolejek. zakupy przez interent robi sie o wiele latwiej i przyjemniej emoticon
Flag Flag
:
Ja często stosuje taki patent. Np tak kupiłem ostatnio rower. Idę do sklepu testuje dany produkt, a potem szukam takiego samego modelu w sieci.
]
I nie pomyślałeś że to jest pasożytnictwo na szkodę właściciela sklepu i sprzedawcy. Korzystasz z nakładów właściciela sklepu na jego prowadzenie oraz z pracy sprzedawcy, a potem nie dajesz im zarobić, tylko kupujesz towar od kogoś innego. I jeszcze tym się chwalisz.
Flag Flag
23.05.17 16:06 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Ja zamawiałam z Tesco. Generalnie wszystko jest fajnie, ale jak nie mają akurat takiego towaru jaki zamawiasz, to zamieniają go na jakiś podobny. Także trzeba się przygotować na taką ewentualność.
Flag Flag
01.07.17 19:01 jako odpowiedź na Alicja Szczerbik.
Tam gdzie jest najtaniej - korzystam z wyszukiwarki cen.
Flag Flag
08.08.17 13:05 jako odpowiedź na Marek Kruk.
W ostatnim czasie głównie w internecie. Jest o wiele taniej. Większy wybór. I robienie zakupów w ten sposób dla mnie osobiście jest wygodniejsze. Nie muszę wychodzić z domu. Wszystko dostarczy mi na miejsce kurier.

Wybieram głównie sprawdzone sklepy. Często również zamawiam w hurtowniach ( w wielu takich hurtowniach mozna kupować również detalicznie).
www.reflect.pl
Flag Flag
Zależy co kupuję, ubrania ostatnio tylko przez internet jak jest darmowa wysyłka i zwrot, ale żywności jeszcze przez neta nie zamawiam emoticon
Flag Flag
08.08.17 09:41 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Zakupy przez internet to wygoda emoticon Ja też wybieram tesco najczęściej
Flag Flag
Zależy jakie mamy aktualnie potrzeby, ale większość sprzętu kupuje się głównie w przez Internet. Wybór jest zdecydowanie większy, a i cenowo również bardzo często korzystniej to wygląda. Wiele e-sklepów oferuje też darmowy transport, jeżeli kwota zamówienia przekroczy określony pułap. To wszystko jest bardzo wygodne i do tego oszczędność czasu. Proponuję sprawdzić np te tutaj.
Flag Flag
28.09.17 09:48 jako odpowiedź na Tomek Berkowski.
Pytanie dotyczyło zakupów spożywczych, a link który wskazałeś Tomku, prowadzi do sprzedawcy mebli biurowych. Są one, co oczywiste, niejadalne.
Flag Flag
Artykuły spożywcze oczywiscie stacjonarnie. W moim mieście nie ma wielu sklepow, które oferują dostawę produktów do domu ( chyba coś tkiego ma tesco z tego co wiem).
Ubrania przez internet głównie ( jak mi się coś nie podoba to po prostu odsyłam).

Ostatnio robiliśmy remont mieszkania i większość rzeczy kupiliśmy również stacjonarnie. Chciałam zobaczyć jak na żywo prezentują sie panele czy płytki. Nie wyobrażałam sobie tego zamawiać z sieci ( szczególnie,że sprawdzałam koszta wysyłki i takie tanie nie były, stacjonarnie było jednak o wiele taniej).
Kupowaliśmy w OBI.
https://www.obi.pl
Flag Flag
30.10.17 09:50 jako odpowiedź na Anna brette.
Polegam na pobliskich sklepach - nie mam czasu jeździć nigdzie dalej.
Flag Flag
02.11.17 09:18 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Ja spożywcze zakupy robię raczej w sklepach stacjonarnych, ale słyszałem dobre opinie o Tesco i ich dostawie emoticon
Flag Flag
17.11.17 14:00 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
W stacjonarnych sklepach. Ewentualnie czasem korzystam z usługi Tesco
Flag Flag
18.11.17 12:35 jako odpowiedź na Daria Nowacka.
Ja również spożywcze zakupy robię w sklepach stacjonarnych bo np świeżych bułek nie zamówię przez Internet. Zakupy innych artykułów robię zazwyczaj przez Internet bo jest taniej i nie chce mi się jechać. Jestem wielką miłośniczką ogrodów i np tego typu zakupy robię przez Internet w tym sklepie ogrodniczym. Na znanym portalu aukcyjnym zaczynającym się na literę A nie robię zakupów bo wielokrotnie przekonałam się, że jest drożej niż w innych sklepach. Wiadomo portal pobiera wysokie prowizje od sprzedawców więc musi być drożej niż gdzie indziej. W sieci można złowić okazje, ale trzeba trochę poszukać.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij