Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Pomysł na biznes
toggle
Hej, chciałabym stworzyć swoją własną stronę internetową, połączoną z ofertą sprzedaży. Jestem krawcową i od kilku lat mam swój zakład w którym szyję sukienki na wymiar. Specjalizuję się również w sukniach do tańca towarzyskiego, także mam spory ruch. Jestem z Wrocławia i kompletnie nie znam się na tworzeniu stron internetowych. Potrzebuję więc dobrej firmy, która zaprojektuje mi wszystko i zrobi to dobrze. W necie natknęłam się na stronę firmy, która oferuje swoje usługi informatyczne.
studiosoftware.pl
Czy ktoś z was z nimi współpracował? Macie jakieś opinie na ich temat?
Nie wiem w zasadzie czy powinnam otwierać biznes internetowy? Czy dam sobie radę z prowadzeniem strony, czy takie firmy pomagają później w jej obsłudze?
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
09.06.16 13:04 jako odpowiedź na Olaf P.
fajny pomysł, musisz po prostu do nich zadzwonić i o wszystko dopytać poprosić o wycenę itp, ale z tego co się orientuje to firmy oferują opiekę nad stronkami
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
17.06.16 21:41 jako odpowiedź na Natalia Woś.
Myślę, że strona internetowa pracowni krawieckiej powinna umożliwiać jej obsługę bez konieczności wołania za każdym razem o pomoc informatyków. Głównie powinna być możliwość wklejania i usuwania fotografii oferowanych sukien (a może nawet krótkich filmów), aby strona spełniała funkcję reklamową. Firma informatyczna wskazana w pytaniu ma swoją stronę internetową, na której pokazują to co wykonali dla kilku swoich klientów, ale jest to dość skromny zestaw. Zatem albo nie mają się czym chwalić, albo nie mają czasu na własną reklamę.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
31.01.17 11:43 jako odpowiedź na Olaf P.
To fakt, że branża internetowa bardzo dobrze się rozwija.
Na pewno jest w tej dziedzinie większe pole do popisu.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
10.03.17 06:50 jako odpowiedź na Olaf P.
Też się podłącze pod temat, znajomy polecił mi stronę bizneszoom.pl. Polecał mi abym tam zlecił zaprojektowanie strony internetowe i abym przeszedł szkolenie z marketingu. Twierdzi, że jemu tam pomogli ze stronką. Czy ktoś z Was słyszał o nich, bo nie wiem, czy skorzystać z ich usług ??
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
13.03.17 12:16 jako odpowiedź na Szymon19883 .
Firm, które robią strony internetowe jest na dzień dzisiejszy całkiem sporo, więc bez problemu można znaleźć konkretnych fachowców.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
05.04.17 10:15 jako odpowiedź na Milewicz .
Dokładnie, zważająca na to, że dziś wszystko można załatwić przez Internet, to wybór mamy ogromny.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
07.04.17 14:26 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Chyba że negatywnymi, bo wtedy wiadomo, że nie kryptoreklama, ale za to może być konkurencja. Także po prostu trzeba mieć dystans do opinii w Internecie.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
10.05.17 15:49 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Przecież nikt nie sprzeda wam dobrego pomysłu na biznes bo może sam na tym zarabiać, druga sprawa jak nie wiecie czym sie zająć poczytajcie troszke programy unijne i to na co mozna otrzymac dotacje wszystko co związane z nowoczesnymi rozwiązaniami i rozwojem ma ogromne szanse na duże dofinansowania - http://dotacje-unijne.org/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/poddzialanie-1-1-1-poir-badania-przemyslowe-i-prace-rozwojowe poczytajcie sobie odnośnie podprogramu 1.1.1. naprawdę można rozkecić duży biznes bez praktycznie wielkich inwestycji. Warto? Moim zdaniem jak najbardziej.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
28.06.17 19:17 jako odpowiedź na Olaf P.
A ja uważam, że lepiej wynająć jakąś firmę, niż zlecać to osobie prywatnej. Owszem, założenie strony www to nic trudnego, ale stworzenie dobrej, profesjonalnej strony - to już co innego. Warto nie dać się oszukać, dlatego też zanim zdecydujesz się wybrać jakąś firmę, zorientuj się, ile powinnaś zapłacić za stronę z Twoimi wymaganiami. Sprawdzisz to na https://kalkulatordlafirm.pl/ - jest to bardzo wygodne narzędzie, które obliczy Ci średnią stawkę za wykonanie takiej usługi przez firmę zewnętrzną ;)
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
robert czarny
01.08.17 08:25 jako odpowiedź na Olaf P.
Pomysł na biznes i dobrze zbudowany biznesplan, to podstawa. Potem już tylko inwestowanie i szeroko zakrojona promocja. Jeśli chcesz zaistnieć w natłoku ciągle otwierających się nowych biznesów nie możesz być nijaki. Moim zdaniem warto postawić na rozpoznawalność marki. W tej kwestii pomoże sprawnie zaprojektowany znak firmy. Projektowanie logo, to ważny aczkolwiek często pomijany element promocji. Warto postawić na specjalistów. Od siebie mogę polecić firmę INB Marketing z Lublina.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
30.08.17 14:28 jako odpowiedź na robert czarny.
Jeżeli chodzi o sprawdzoną i uczciwą firmę to mogę polecić http://e-hermer.pl/. Zrobili mi ładną stronę jestem bardzo zadowolona.
Flag Flag
Powiem tylko tyle, że sama strona obojętnie jaka by była piękna, to może 0,01% sukcesu. W Internecie jest się dzisiaj ciężko przebić. W reklamę trzeba naprawdę sporo zainwestować. Poza tym osobiście wolę proste, ale przejrzyste strony z minimum grafiki, niż ruchome, ładne, nowoczesne witryny, na których wszystko się rusza i ciężko znaleźć szukaną informację.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
08.11.17 07:09 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Polecam starać się o dotację z pup. Wbrew pozorom nie jest to jakieś problematyczne a jednak będzie to na pewno spora pomoc dla młodego przedsiębiorcy. Dotacje z unii europejskiej jest już o wiele trudniej dostać ale wchodzą tutaj w grę o wiele wyższe kwoty niż przy dotacjach z pup....

Pozostaje jeszcze opcja wzięcia pożyczki. W banku albo w jakiejś firmie prywatnej( wbrew pozorom nie wszystkie mają takie kiepskie warunki).
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
30.10.17 09:44 jako odpowiedź na Olaf P.
Dobry pomysł, aczkolwiek nie brałabym pożyczki na rozwój biznesu. W ten sposób możesz bardzo szybko zbankrutować, i cały wysiłek włożony w rozwój twojej firmy przepadnie.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
07.11.17 11:22 jako odpowiedź na Olaf P.
Bardzo dobry pomysł. Zainwestuj później w dobrą promocję firmy w internecie - warto emoticon
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
08.01.18 18:39 jako odpowiedź na Olek Kowal.
Większość porad w tym wątku dotyczy rozpoczynania biznesu i ewentualnie wyboru branży, co świadczy o tym, iż wypowiadające się osoby przeczytały tylko tytuł wątku, a nie zapoznały się z postawionym na początku pytaniem. Zauważcie mili doradcy, że pytająca prowadzi swoje przedsiębiorstwo już od kilku lat - szyje suknie - zaś jej pytanie dotyczyło tylko opracowania strony internetowej, konkretnie chciała zasięgnąć opinii o wskazanej przez nią firmy informatycznej.
Flag Flag
RE: Pomysł na biznes
28.03.18 14:24 jako odpowiedź na Olaf P.
Wg. mnie trochę szkoda pieniędzy na zlecenie stworzenia w zasadzie prostej strony firmie zewnętrznej. Korzystają z dostępnych serwisów jak np. WIX.com jesteś w stanie postawić naprawdę fajną stronę we własnym zakresie oszczędzając przy tym spore pieniądze. Wymaga to jednak odrobiny czasu i uwagi. Swoją pierwszą stronę na wixie postawiłem w dwa dni, zaznaczam, że z informatyką nie miałem dotąd nic wspólnego emoticon

W razie czego pisz, chętnie pomogęemoticon
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij