Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Pomysł na biznes
toggle
Hej, chciałabym stworzyć swoją własną stronę internetową, połączoną z ofertą sprzedaży. Jestem krawcową i od kilku lat mam swój zakład w którym szyję sukienki na wymiar. Specjalizuję się również w sukniach do tańca towarzyskiego, także mam spory ruch. Jestem z Wrocławia i kompletnie nie znam się na tworzeniu stron internetowych. Potrzebuję więc dobrej firmy, która zaprojektuje mi wszystko i zrobi to dobrze. W necie natknęłam się na stronę firmy, która oferuje swoje usługi informatyczne.
studiosoftware.pl
Czy ktoś z was z nimi współpracował? Macie jakieś opinie na ich temat?
Nie wiem w zasadzie czy powinnam otwierać biznes internetowy? Czy dam sobie radę z prowadzeniem strony, czy takie firmy pomagają później w jej obsłudze?
Flag Flag
09.06.16 13:04 jako odpowiedź na Olaf P.
fajny pomysł, musisz po prostu do nich zadzwonić i o wszystko dopytać poprosić o wycenę itp, ale z tego co się orientuje to firmy oferują opiekę nad stronkami
Flag Flag
17.06.16 21:41 jako odpowiedź na Natalia Woś.
Myślę, że strona internetowa pracowni krawieckiej powinna umożliwiać jej obsługę bez konieczności wołania za każdym razem o pomoc informatyków. Głównie powinna być możliwość wklejania i usuwania fotografii oferowanych sukien (a może nawet krótkich filmów), aby strona spełniała funkcję reklamową. Firma informatyczna wskazana w pytaniu ma swoją stronę internetową, na której pokazują to co wykonali dla kilku swoich klientów, ale jest to dość skromny zestaw. Zatem albo nie mają się czym chwalić, albo nie mają czasu na własną reklamę.
Flag Flag
31.01.17 11:43 jako odpowiedź na Olaf P.
To fakt, że branża internetowa bardzo dobrze się rozwija.
Na pewno jest w tej dziedzinie większe pole do popisu.
Flag Flag
10.03.17 06:50 jako odpowiedź na Olaf P.
Też się podłącze pod temat, znajomy polecił mi stronę bizneszoom.pl. Polecał mi abym tam zlecił zaprojektowanie strony internetowe i abym przeszedł szkolenie z marketingu. Twierdzi, że jemu tam pomogli ze stronką. Czy ktoś z Was słyszał o nich, bo nie wiem, czy skorzystać z ich usług ??
Flag Flag
13.03.17 12:16 jako odpowiedź na Szymon19883 .
Firm, które robią strony internetowe jest na dzień dzisiejszy całkiem sporo, więc bez problemu można znaleźć konkretnych fachowców.
Flag Flag
05.04.17 10:15 jako odpowiedź na Milewicz .
Dokładnie, zważająca na to, że dziś wszystko można załatwić przez Internet, to wybór mamy ogromny.
Flag Flag
07.04.17 14:26 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Chyba że negatywnymi, bo wtedy wiadomo, że nie kryptoreklama, ale za to może być konkurencja. Także po prostu trzeba mieć dystans do opinii w Internecie.
Flag Flag
10.05.17 15:49 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Przecież nikt nie sprzeda wam dobrego pomysłu na biznes bo może sam na tym zarabiać, druga sprawa jak nie wiecie czym sie zająć poczytajcie troszke programy unijne i to na co mozna otrzymac dotacje wszystko co związane z nowoczesnymi rozwiązaniami i rozwojem ma ogromne szanse na duże dofinansowania - http://dotacje-unijne.org/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/poddzialanie-1-1-1-poir-badania-przemyslowe-i-prace-rozwojowe poczytajcie sobie odnośnie podprogramu 1.1.1. naprawdę można rozkecić duży biznes bez praktycznie wielkich inwestycji. Warto? Moim zdaniem jak najbardziej.
Flag Flag
23.05.17 16:04 jako odpowiedź na Olaf P.
Zrobienie takiej strony to nic trudnego. Znajdź lepiej jakiegoś studenciaka, zrobi to samo co wielka firma za połowę ceny. Trzeba wspierać studentów emoticon
Flag Flag
28.06.17 19:17 jako odpowiedź na Alicja Szczerbik.
A ja uważam, że lepiej wynająć jakąś firmę, niż zlecać to osobie prywatnej. Owszem, założenie strony www to nic trudnego, ale stworzenie dobrej, profesjonalnej strony - to już co innego. Warto nie dać się oszukać, dlatego też zanim zdecydujesz się wybrać jakąś firmę, zorientuj się, ile powinnaś zapłacić za stronę z Twoimi wymaganiami. Sprawdzisz to na https://kalkulatordlafirm.pl/ - jest to bardzo wygodne narzędzie, które obliczy Ci średnią stawkę za wykonanie takiej usługi przez firmę zewnętrzną ;)
Flag Flag
30.06.17 10:24 jako odpowiedź na Olaf P.
Jest to dobry pomysł - zwrócić się do specjalistów. Również korzystałem z usług specjalistów, kiedy tworzyłem swój sklep internetowy. Dla strony wybrałem ten hosting https://hostovita.pl/. Bardzo ważnym jest wybór zaufanego hostingu dla dalszego rozwoju sklepu internetowego.
Flag Flag
robert czarny
01.08.17 08:25 jako odpowiedź na Claire Dahon.
Pomysł na biznes i dobrze zbudowany biznesplan, to podstawa. Potem już tylko inwestowanie i szeroko zakrojona promocja. Jeśli chcesz zaistnieć w natłoku ciągle otwierających się nowych biznesów nie możesz być nijaki. Moim zdaniem warto postawić na rozpoznawalność marki. W tej kwestii pomoże sprawnie zaprojektowany znak firmy. Projektowanie logo, to ważny aczkolwiek często pomijany element promocji. Warto postawić na specjalistów. Od siebie mogę polecić firmę INB Marketing z Lublina.
Flag Flag
30.08.17 14:28 jako odpowiedź na robert czarny.
Jeżeli chodzi o sprawdzoną i uczciwą firmę to mogę polecić http://e-hermer.pl/. Zrobili mi ładną stronę jestem bardzo zadowolona.
Flag Flag
Powiem tylko tyle, że sama strona obojętnie jaka by była piękna, to może 0,01% sukcesu. W Internecie jest się dzisiaj ciężko przebić. W reklamę trzeba naprawdę sporo zainwestować. Poza tym osobiście wolę proste, ale przejrzyste strony z minimum grafiki, niż ruchome, ładne, nowoczesne witryny, na których wszystko się rusza i ciężko znaleźć szukaną informację.
Flag Flag
27.09.17 08:23 jako odpowiedź na Mariusz Centkowski.
Tematyka robienia biznesu jest bardzo szeroka. U nas w przeciwieństwie do wielu tygrysów gospodarczych podatki są na stosunkowo wysokim poziomie. Oznacza to, że moglibyśmy rozwijać się co najmniej 2-3x szybciej, gdyby nie pewien klin podatkowy który nas mocno ogranicza.
Dobrym biznesem jest pożyczkanie pieniędzy na procent. Wiele osób wzbogaciło się w ten właśnie sposób. Jest to o tyle łatwiejsze, że istnieją różnego rodzaju platformy za pośrednictwem których można inwestować. Tutaj proponuję jeszcze poczytać trochę więcej na ten temat.
Flag Flag
08.11.17 07:09 jako odpowiedź na Piotr Benks.
Polecam starać się o dotację z pup. Wbrew pozorom nie jest to jakieś problematyczne a jednak będzie to na pewno spora pomoc dla młodego przedsiębiorcy. Dotacje z unii europejskiej jest już o wiele trudniej dostać ale wchodzą tutaj w grę o wiele wyższe kwoty niż przy dotacjach z pup....

Pozostaje jeszcze opcja wzięcia pożyczki. W banku albo w jakiejś firmie prywatnej( wbrew pozorom nie wszystkie mają takie kiepskie warunki).
Flag Flag
30.10.17 09:44 jako odpowiedź na Olaf P.
Dobry pomysł, aczkolwiek nie brałabym pożyczki na rozwój biznesu. W ten sposób możesz bardzo szybko zbankrutować, i cały wysiłek włożony w rozwój twojej firmy przepadnie.
Flag Flag
07.11.17 11:22 jako odpowiedź na Olaf P.
Bardzo dobry pomysł. Zainwestuj później w dobrą promocję firmy w internecie - warto emoticon
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij