Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internetoweg
toggle
Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internetoweg Claire Dahon 04.12.17 13:20
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Anonim 11.01.18 12:46
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Ewelina Kozłowska 18.01.18 14:25
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet 21.01.18 20:53
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Tomek Berkowski 19.02.18 07:07
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Jakub W 22.03.18 10:34
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Adam Bojarski 27.03.18 12:04
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Antoni Antuszewski 04.04.18 14:44
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Anonim 11.04.18 07:34
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Juliusz Falk 10.05.18 16:51
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Piotrek Pankowski 18.05.18 10:23
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Bronisław Kamczatka 18.05.18 10:24
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Piotrek Pankowski 24.05.18 12:05
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet 11.06.18 14:58
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet 12.06.18 10:24
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Kris Kovalsky 18.06.18 06:54
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet 27.06.18 13:00
RE: Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internet Anonim 30.06.18 13:23
Na czym nie warto oszczędzać podczas stworzenia swojego sklepu internetowego?
Flag Flag
W pierwszej kolejności nie warto oszczędzać na nakładach własnej pracy i przemyśleniach w zakresie rozeznania potrzeb rynku, które ów sklep miałby zaspokajać. W drugiej kolejności: na atrakcyjnej oprawie graficznej strony internetowej (bo to reklama), związanej z oferowanymi towarami, co zapewne wiązałoby się już z wydatkami pieniędzy na zlecone usługi informatyków i grafików komputerowych.
Flag Flag
Na stronie internetowej, na jej wykonawcach - tzn. nie warto korzystać z jakichś dziwnych gotowych kreatorów, lepiej skorzystać z profesjonalnej firmy, która wszystko wdroży a w razie problemów czy konieczności wprowadzenia trudniejszych zmian - będzie to umiała zrobić. Strona www ma dobrze wyglądać i oczywiście prawidłowo działać.
Flag Flag
Ewelina Kozłowska:
Na stronie internetowej, na jej wykonawcach - tzn. nie warto korzystać z jakichś dziwnych gotowych kreatorów, lepiej skorzystać z profesjonalnej firmy, która wszystko wdroży a w razie problemów czy konieczności wprowadzenia trudniejszych zmian - będzie to umiała zrobić. Strona www ma dobrze wyglądać i oczywiście prawidłowo działać.

zgadzam się z przedmówcą
Strona internetowa naszego sklepu to nasza wizytówka. Jeśli klient nie będzie się mógł na niej się odnaleźć to na pewno nie zrobi u nas zakupów
Flag Flag
Myślę,że nie warto jest oszczędzać na reklamie internetowej. Niektorzy zabierają się za reklamowanie własnego sklepu samodzielnie, a potem są zdziwieni,że poświęcili na to dużo czasu. Ale tak naprawdę reklama nie jest skuteczna. Aktualnie jest bardzo wiele sklepów internetowych i aby się wyróżnić po prostu trzeba się rozreklamować wśród potencjalnych klientów...

Czasami warto jest zastanowić się nad czymś takim jak mailing. Na maila będziecie wysyłali klientom informacje o promcojach czy nowych kolekcjach.
https://www.flstrefa.pl/co-to-jest-mailing.html
Flag Flag
Trochę dziwne pytanie. Na pewno warto mieć dobrze zrobiony skrypt pod wyszukiwarki, klienta i pracowników, którzy będą go obsługiwali, ale te indywidualne drogie rozwiązania bardzo często wcale takie nie są.

Co do reklamy to też nie warto wydawać budżetu na siłę i bez sensu. Tania reklama na FB, czy w Google może być nieraz znacznie skuteczniejsza niż droga. Kwestia dotarcia do odpowiedniego odbiorcy i odpowiedniej jakości materiałów reklamowych.
Flag Flag
Witajcie, wbrew pozorom pytanie nie jest wcale takie głupie. Wiadomo, że jeśli ktoś tworzy sklep internetowy, to robi go oczywiście po to aby sprzedawać w internecie. Z kolei aby sprzedawać w internecie i być wysoko w Google sklep musi być wartościowy dla Google. Aby był wartościowy dla Google musi być "wyposażony" w wartościowy content - i to jest Clue! Jako osoba, która posiada spore doświadczenie w realizowaniu różnego rodzaju kampanii mogę śmiało powiedzieć, że nie warto oszczędzać na contencie. Im więcej ciekawych i wartościowych treści znajdzie się w samym sklepie tym lepiej będzie się pozycjonować. Mówiąc content mam na myśli takie elementy jak: produkty oraz ich unikatowe opisy, właściwa struktura sklepu, prowadzenie sekcji z blogiem lub artykułami, które będą w formie poradnika itp. Jeśli zależy Ci na znalezieniu szerszej wypowiedzi w tym temacie poczytaj sobie ten artykuł. Generalnie postaw na jakość - tego nie może zabraknąć i na tym nie można oszczędzać.
Flag Flag
Ja myslę, że przede wszystkim na początku należy postawić na pozycjonowanie strony, aby zyskac Klinetów
Flag Flag
Dziwny to pomysł, aby zaczynać od pozycjonowania strony internetowej. Najpierw trzeba tę stronę mieć. A jeszcze wcześniej trzeba mieć pomysł na atrakcyjny towar w sklepie i ciekawą jego prezentację na stronie internetowej, o czym pisało już kilka osób w tym wątku. Jak towar i jego reklama zainteresuje potencjalnych klientów i będą często odwiedzali tę stronę, to ona sama, automatycznie, będzie plasowała się wysoko w przeglądarce.
Flag Flag
Na pewnie nie warto oszczędzać na grafiku. Sklep internetowy widziany w przeglądarce jest bezpośrednią wizytówką Twojego biznesu. Ładne i nowoczesne logo, przyjemny i intuicyjny interfejs serwisu - to elementy, które mogę sprawić, że Twoja witryna wzbudzi pozytywne emocje u odwiedzającego co przełoży się na sprzedaż.
Flag Flag
Ja właśnie planuję uruchomienie swojego sklepu w kategorii sprzedaży okien i na pewno nie będę oszczędzał na hostingu. Macie jeszcze jakieś rady na co zwracać uwagę przy takich sklepach? W końcu dobry hosting to nie wszystko.
Flag Flag
Piotrek Pankowski:
Ja właśnie planuję uruchomienie swojego sklepu w kategorii sprzedaży okie i na pewno nie będę oszczędzał na hostingu. Macie jeszcze jakieś rady na co zwracać uwagę przy takich sklepach? W końcu dobry hosting to nie wszystko.

a chcesz tylko pośredniczyć czy planujesz kupować hurtowo do własnego magazynu i później sprzedawać? bo jak to drugie to musisz mieć dobrego cmsa sprzedażowego, takiego jak typowe sklepy online żeby wszystko ewidencjonować
Flag Flag
póki co tylko pośrednictwo wchodzi w grę, nie mam nawet magazynu pod towar. W sumie to mam jeszcze pytanie bo firma sprzedażowa porownajokna to tylko pośredniczy, ale jak to wygląda później w rozliczeniu? bo ja towaru nie sprzedaje a tylko pomagam w wyborze producenta. Nie wiem czy faktycznie zakładać coś podobnego... dużo przy tym pracy będzie i załatwiania
Flag Flag
Należy też pamiętać o tym, by klient mógł się z tobą łatwo skontaktowac. Obecnie wiele osób stawia na SiteCall (możliwość przeprowadzania bezpłatnej rozmowy z konsultantem, mega skuteczne) i czat internetowy. W tym drugim wypadku warto też sprawdzić ten tekst: https://focustelecom.pl/blog/czat-8-krokow-do-prefekcyjnego-wykorzystania/ Znajdziecie tam wiele wskazówek na temat tego, jak zrobić dobry czat internetowy ;)
Flag Flag
Myślę że nie powinieneś przede wszystkim oszczędzać na wypozyconowwaniu, to badzo potrzebnne szczególnie w przypadku nowej witryny która nie ma historii
Flag Flag
Ogólnie nie warto oszczędzać na reklamie. Trzeba traktować nie jako wydatek ale jako inwestycję, która się zwróci. Jeśli nasza strona internetowa będzie dobra to dzięki niej trafią do nas klienci i zarobimy.
Flag Flag
Nie oszczędzaj na wizerunku. Nigdy
Flag Flag
:
Nie oszczędzaj na wizerunku. Nigdy
]

Czyżbyś miał(a) na myśli wydatki na kosmetyczkę i wizażystkę ? Bo co do "wizerunku" sklepu i jego oferty, udzielono już kilku dobrych porad w tym wątku, a więc Twój wpis, będący jedynie hasłem, nie wnosi niczego nowego.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij