Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Wątki [ Poprzedni | Następny ]
Zmiana organizacji ruchu, mandaty, Straż Miejska
toggle
Na zamkniętym osiedlu nie było znaków i wszyscy parkowali wzdłuż drogi. W styczniu została wprowadzona organizacja ruchu i postawione znaki "strefa zamieszkania". Nowa organizacja ruchu została odebrana przez straż miejską 1.02 i posypały sie mandaty za parkowanie Pytanie: Czy Straż Miejska mogła karać mandatem za parkowanie w okresie po postawieniu znaków ale PRZED odbiorem nowej organizacji ?
Flag Flag
Jeżeli piszesz, że odbiór nowej organizacji ruchu odbył się 1 lutego, i posypały się mandaty za parkowanie, to kiedy te mandaty wystawiano? W lutym, po odbiorze organizacji, czy w styczniu po postawieniu znaków. A poza tym straż miejsca nie jest władna do dokonywania "odbioru organizacji ruchu", taki odbiór, prawdopodobnie przez zarządcę tego terenu, nastąpił zapewne przed postawieniem znaków drogowych. W przeciwnym razie byłaby to samowola tych, którzy owe znaki drogowe wkopali w ziemię.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij