Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Zmiana organizacji ruchu, mandaty, Straż Miejska
toggle
Na zamkniętym osiedlu nie było znaków i wszyscy parkowali wzdłuż drogi. W styczniu została wprowadzona organizacja ruchu i postawione znaki "strefa zamieszkania". Nowa organizacja ruchu została odebrana przez straż miejską 1.02 i posypały sie mandaty za parkowanie Pytanie: Czy Straż Miejska mogła karać mandatem za parkowanie w okresie po postawieniu znaków ale PRZED odbiorem nowej organizacji ?
Flag Flag
Jeżeli piszesz, że odbiór nowej organizacji ruchu odbył się 1 lutego, i posypały się mandaty za parkowanie, to kiedy te mandaty wystawiano? W lutym, po odbiorze organizacji, czy w styczniu po postawieniu znaków. A poza tym straż miejsca nie jest władna do dokonywania "odbioru organizacji ruchu", taki odbiór, prawdopodobnie przez zarządcę tego terenu, nastąpił zapewne przed postawieniem znaków drogowych. W przeciwnym razie byłaby to samowola tych, którzy owe znaki drogowe wkopali w ziemię.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij