Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Wątki [ Poprzedni | Następny ]
Wejście na teren cudzej nieruchomości
Cześć, W mojej miejscowości jest duża nieruchomość gruntowa zabudowana starymi poniemieckimi zabudowaniami. Przez środek tej nieruchomości przechodzi droga (nie ma jej na aktualnych mapach ewidencyjnych), ale stanowi ona dojazd do innych nieruchomości. Nieruchomość ma ponad 10 niespokrewnionych ze sobą właścicieli. 1 z nich zabronil mi przejścia w trakcie przechodzenia przez ten teren bo sobie tego nie życzy. W tym samym czasie z przejeścia przez tą drogą korzysta wielu innych mieszkańców i to temu właścicielowi nie przeszkadza, tylko moja osoba. W tym samym czasie uzyskałem zgodę od 2 innych właścicieli tej nieruchomości - dla nich nie ma problemu. Czy w takiej syt. 1 z właścicieli w ramach zwykłego zarządu pomimo odmiennej decyzji pozostałych, może zabronić mi przechodu przez tę nieruchomość? Nieruchomość nie jest ogrodzona - każdy ma swobodny do niej dostęp i wszyscy korzystają bo skraca czas przejścia do sklepu/kościoła. Z góry dziękuję za pomoc.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij