Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Wątki [ Poprzedni | Następny ]
RE: Niewielka sala szkoleniowa
toggle
Witam, organizuję szkolenie dla osób starszych. Potrzebuję niewielkiej salki z rzutnikiem na terenie Wrocławia.
Nie mam dużych mozliwości finansowych więc zależy mi na niewielkiej salce w centrum miasta za niewygórowaną cenę. Ze swojej strony udało mi się na razie znaleźć ideaprestige.eu.
W zasadzie ma wszystko czego potrzebuję i jest w idealnej lokalizacji. Nigdy jednak nie korzystałem z usług takich firm i nie wiem czy można po prostu jedynie skorzystać jednorazowo z salki czy trzeba mieć tam zarejestrowaną działalnośc żeby móc korzystać z ich przestrzeni? Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Flag Flag
08.08.16 14:32 jako odpowiedź na Marek Krawczyk.
Dzień dobry Panie Marku,

warto skorzystać z profesjonalnej pomocy,ponieważ to znacznie ułatwi organizację szkolenia.
Polecam usługi firmy Archeion, której pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogą wszystko zorganizować. Zaczynając od sali, podstawowego wyposażenia czy lokalizacji, kończąc na udogodnieniach dla niepełnosprawnych, dodatkowej przestrzeni na prezentacje czy pysznym cateringu.
Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i osoby prywatne, które tak jak Pan początkowo miały wątpliwości, a później jednorazowy wynajem zamienił się w stałą współpracę.
Ceny które może Pan zobaczyć na naszej stronie internetowej http://wroclaw.wynajemsal.com/ są bardzo konkurencyjne.

Jeśli chciałby Pan otrzymać ofertę proszę o kontakt! emoticon

wroclaw@wynajemsal.com
Telefon: 71 707 03 44
Zapraszamy!
Flag Flag
14.10.16 11:27 jako odpowiedź na Marek Krawczyk.
Oferta, która została zaprezentowana wydaje się być dość interesująca.
Flag Flag
03.02.17 12:15 jako odpowiedź na Krzysztof Kochanowski.
Mam podobne zdanie jak mój przedmowcaemoticon
Flag Flag
04.09.17 11:19 jako odpowiedź na Sabina Skowron.
Zwykle hotele dysponują salami szkoleniowymi o określonych pojemnościach. Mam tutaj na myśli zarówno te duże jak i średniej wielkości hotele. Najczęściej jest to jedna duża sala konferencyjno/szkoleniowa którą można podzielić na pół lub dwie - jedna mniejsza druga większa - w zależności od potrzeb. Zaletą hoteli jest również to, że jak ktoś jest z daleka, a najczęściej tak właśnie jest, to można dla niego wynająć nocleg. Tutaj mają duży wybór: https://www.ajprodukty.pl/
Flag Flag
23.08.17 08:12 jako odpowiedź na Piotr Benks.
Istotną kwestią jest również wyposażenie sali szkoleniowej. Chodzi o to, aby siedzenia jak i stoły były maksymalnie wygodne. Ważną kwestią jest również dobra akustyka. Sala szkoleniowa powinna być też wyposażona w dobrej jakości sprzęt audo-wideo. Wtedy takie konferencje czy szkolenia są znacznie efektywniejsze.
Przykłady dobrze wyposażonych sal konferencyjnych: http://hotelnabloniach.pl/konferencje/ lub http://www.arlamow.pl/konferencje/sale-konferencyjne-hotel
Flag Flag
26.08.17 13:51 jako odpowiedź na Tomek Berkowski.
Chyba uciekałeś na wagary Tomku - z lekcji geografii. Pytający wyraźnie sprecyzował że szuka sali szkoleniowej we Wrocławiu, natomiast pierwszy z proponowanych przez Ciebie hoteli mieści się w Bielsku-Białej, czyli ok. 250 km od Wrocławia. Drugi z nich jest w Arłamowie, to jeszcze dalej, bo tuż przy granicy z Ukrainą.
Flag Flag
16.05.18 11:57 jako odpowiedź na Marek Krawczyk.
Takie niewielkie sale szkoleniowe czy konferencyjne są w wiekszości hoteli. Sprawdź tez, jak wygląda u Was kwestia wynajmu biur na godziny. Może takie rozwiązanie się lepiej sprawdzi?
Flag Flag
Witam, wątek co prawda stary ale na ten moment jestem w podobnej sytuacji, interesuje mnie salka na 50 osób, z rzutnikiem i żeby szło taki mały poczestunek gdzies ustawić, może być Wrocław albo obrzeża tak do 20 km i oczywiście tak w miarę budżetowo nie wymagam luksusów
Flag Flag
25.05.18 09:44 jako odpowiedź na Marek Krawczyk.
Jeśli to jeszcze aktualne, to polecam rozejrzeć się za apartamentami w centrum które można wynająć na jeden dzeiń
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij