Przetestowanie pakietu LEX Banki to bardzo dobra decyzja.

Już dzisiaj przekonaj się, jak bardzo praca z LEX-em może ułatwić oraz przyspieszyć Twoją pracę. Pakiet LEX-a, który będziesz miał okazję przetestować w pełni odpowiadana na potrzeby prawne: banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, instytucji płatniczych, doradców finansowych, prawników oraz specjalistów- bankowców.

Ponad 215 tys. użytkowników online LEX-a nie może się mylić!

Pamiętaj, że skorzystanie z dostępu testowego jest całkowicie bezpłatne i nie zobowiązuje Cię do podjęcia decyzji o zakupie.

Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Pamiętaj, że możesz przetestować LEX-a nie tylko na komputerze, ale również w wersji mobilnej na swoim smartfonie!

Z dostępu testowego możesz skorzystać raz na 90 dni.

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

Wskazany powyżej numer telefonu wykorzystywany jest wyłącznie w celu skontaktowania się przez konsultanta w sprawie omówienia dostępu testowego.

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania ww. produktu, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com.

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

* Pola wymagane

14 dni bezpłatnego testowania
Bez zobowiązań Dostęp sam wygaśnie, nie musisz wypowiadać umowy
Natychmiastowy dostęp Korzystasz już w 1 minutę