Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Wątki [ Poprzedni | Następny ]
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku
toggle
dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku 12.11.14 16:10
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku 13.11.14 01:01
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Wojciech Wach 13.11.14 12:22
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Dominik D 05.02.15 12:04
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Marcin Potel 03.03.15 16:21
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Jared woodi 05.03.15 14:11
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Aneta Nijak 23.07.15 20:30
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Wiktor Łukasz 26.07.15 16:11
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Amelia Furman 02.08.15 11:39
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anonim 13.08.15 15:18
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Karina Brak 26.08.15 17:12
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku beata balinska 15.09.15 13:39
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Michał M 29.09.15 15:01
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Brak Brak 15.10.15 11:26
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku damian duda 09.12.15 10:30
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Wktor Piotrowski 25.12.15 15:36
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Lalla r 30.12.15 10:20
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku michał Brak 30.12.15 15:00
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anna K 12.01.16 17:55
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anonim 18.02.16 20:16
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Paweł Kierz 28.02.16 14:07
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anita Rozenek 24.08.16 23:05
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Rovert Man 20.10.16 10:54
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Paulina Dworakowska 16.05.16 17:54
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Adrian Wąż 03.07.16 19:16
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anonim 02.11.16 18:15
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Łukasz Frańczak 27.11.16 22:22
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Adam Anonimo 16.01.17 08:48
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Łukasz Frańczak 06.02.17 21:12
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Renata Twardowska 27.02.17 18:20
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Jakub Sala 03.03.17 15:33
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Jakub Stroka 06.03.17 07:39
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Marta Tyburska 16.03.17 22:22
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Sandra Wojtaszczyk 20.05.17 14:26
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Kamila Adarem 22.05.17 09:30
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Brak Brak 08.06.17 15:07
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Anna Kowalska 14.06.17 12:08
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku Malwina Richt 23.06.17 08:08
Moja przyjaciółka chce przeprowadzić rozwód a sama jest w takim stanie, że nie da rady poszukać dobrego adwokata w Warszawie, czy możecie polecić jakiegoś dobrego prawnika w Warszawie lub może być w jakimś innym mieście, byle był dobry. Słyszałam o tym http://adwokatwarszawa.gorlewski.com.pl/, czy ktoś korzystał z jego usług w zakresie rozwodu i podziału majątku?
Flag Flag
W takiej sytuacji mogę polecić adw Przemysława Sokołowskiego, który jest fachowcem, jeśli chodzi o rozwód i prawo rodzinne. Mój znajomy cenił w nim przede wszystkim profesjonalizm i szybkość, dlatego był zachwycony, jak sprawa bardzo szybko się potoczyła i po jego myśli.
Flag Flag
RE: dobry adwokat, prawnik Warszawa, rozwód, podział majątku
adwokat rozwód rozwody rozwód warszawa warszawa
13.11.14 12:22 jako odpowiedź na .
Ja mogę polecić pana Przemysława Kopko. Nie tylko profesjonalista, ale też bardzo dobry człowiek. Kontakt: http://kancelaria-kopko.pl/
Flag Flag
W Warszawie dobrą kancelarią odszkodowawczą jest Kancelaria Kazus. Możesz się z nimi skontaktować - biuro jest na Pradze Płd, Komorska 48a. Strona dobryadwokat.eu Zajmowali się moim rozwodem i jestem z ich pracy zadowolony. Szybko i bez bólu.
Flag Flag
Ja polecam w Warszawie Karolinę Górską (strona www: http://karolinagórska.pl) - to adwokat rodzinny dla mężczyzn. Pełen profesjonalizm.
Flag Flag
Jeżeli masz dobry materiał dowodowy i rozsądnych świadków polecam kontakt do Pawła Budrewicza. To prawnik doświadczony, udzielający się w mediach ogólnokrajowego nurtu. Stąd miałam do niego kontakt. Byłam przez lata poniżana w małżeństwie. Bałam się tego całego bagna, które wyjdzie na sali sądowej, ale pan Paweł wykazał się troską o moje interesy i wyjaśnił mi, dlaczego warto walczy o końca. Ma przyzwoity cennik, nie oszukuje, ani nie kłamie, w kwestiach wygranej lub przegranej, zna realia.
Flag Flag
ja rozwodziłam się z pomocą prawnika z kancelarii ultimatum, ten pan z tego co wiem wyjechał do matki za granicę ale cała kancelaria jest na bardzo wysokim poziomie, moja sprawa poszła po mojej myśli, więc z całą odpowiedzialnością polecam, pracują tam sami profesjonalisci
Flag Flag
korzystałem z usług pani Magdaleny Grześkowiak podczas rozwodu i co mogę powiedzieć, to że jest prawnikiem z powołania, poważnie podeszła do mojej sprawy i szczęśliwie wszystko udało się stosunkowo szybko i pomyślnie załatwić
Flag Flag
Rozwodzili się moi znajomi- kiepska sytuacja bo i jego i ją lubię, a tu się tak porobiło nieciekawie między nimi, adwokatka nazywała się Grześkowiak- dokładnie Magdalena- prowadziła sprawę i pomogła im się dogadać i teraz bez problemu można się spotkać z obojgiem naraz, może nie są przyjaciółmi, ale nie ma już spiny- i ile razy się spotykamy, to mówią, że to zasługa właśnie p. Magdy.
Flag Flag
Polecić mogę prawnika Domańskiego z www.lpdlegal.pl
S.D.
Flag Flag
Mecenas Paweł Budrewicz - zdecydowanie polecam skorzystanie z jego usług. Rozwody są mega stresujące i często to adwokat musi "ogarniać" sytuację - nie tylko od strony prawnej, ale także podpowiedzieć jak najkorzystniej podzielić majątek czy jak podzielić opiekę nad dziećmi. Także oprócz tego, że mecenas musi być kompetentny, to powinien także wczuć się w położenie klienta - a mecenas Budrewicz to potrafi. Warto odwiedzić stronę jego kancelarii http://www.dobry-skuteczny-prawnik.pl/rozwody.html i dowiedzieć się więcej.
Flag Flag
do rozwodu i spraw rodzinnych zdecydowanie adwokat Joanna Łapińska (Warszawa Centrum), słynie jako ostra skuteczna prawniczka, wygrała moją sprawę rozwodową, zawsze miała dla mnie czas i była ogromnym wsparciem nie tylko na sali sądowej, polecili mi ją znajomi prawnicy że poradzi sobie z każdym, jestem bardzo zadowolona i takiego prawnika można rzeczywiście polecać
Flag Flag
pani Grześkowiak bardzo dobrze zajmuje sie sprawami rodzinnymi, przyjmuje w kancelarii na Chłodnej, zajmowała się moimi sprawami przy rozwodzie, opiece nad dzieckiem, jak dla mnie wszytsko było zawsze przygotowane i dopięte na ostatni guzik
Flag Flag
Ja chciałem polecić kancelarię z Warszawy. Tutaj ich strona www : http://www.lawarsaw.pl/prawo-rodzinne-rozwody/ - rozwody Warszawa.
Flag Flag
Korzystałem z porady prawnej w Kancelarii Adwokackiej adwokata Mariusza Bartosiaka (kancelariadwokacka.pl) i naprawdę mogę polecić usługę wszystkim. Nie zawsze w środowisku prawniczym zdarza się takie podejście do klienta – prawnik wyjaśnił zagadnienie w bardzo prosty, przystępny sposób i okazało się, że sprawa wcale nie jest tak skomplikowana, jak mi się na początku wydawało.
Flag Flag
Niestety z własnego doświadczenia mogę polecić dobrą adwokat do spraw rozwodowych. Polecam panią Magdalenę Grześkowiak. Nie chcę wdawać sie w szczegóły mojej sprawy bo to moja osobista sprawa ale nie była ona łatwa a udało się wszystko zrobić po mojej myśli.
Flag Flag
no właśnie kiedyś miałam do czynienia z Grześkowiak....po przeciwnej stronie. no i przegrałam sprawę...rozwód z mojej winy. Ale nie można powiedzieć o niej tego że nie jest dobra!
Flag Flag
Moja firma już dawno korzysta z prawnej pomocy warszawskiej kancelarii adwokata Budziak, której ofertę znajdziesz tutaj kancelaria-praga.pl. Spisane pełnomocnictwa dotyczą fachowej obsługi w zakresie niemalże wszystkich gałęzi prawa. Prawnicy zatrudniani przez kancelarię rozstrzygają problemy w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, skarbowego czy handlowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług dlatego polecamy.
Flag Flag
Jestem tu nowa i zastanawiam się którego adwokata wybrać. Powoli przygotowuję się do rozwodu i szukam kogoś z Warszawy - wybór jest bardzo szeroki i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Widze, że wspominacie o Pani Grześkowiak - koleżanka też ją polecała mi - podobno jest specjalistką w rozwodach i sprawach rodzinnych. Ktoś może potwierdzić bądź polecić kogoś innego?
Flag Flag
Wśród 19 wpisów zamieszczonych powyżej, pięciokrotnie pojawia się nazwisko tej samej pani adwokat. Nie wygląda to na niezależne i spontaniczne opinie, ale raczej na zorganizowaną akcję reklamową.
Flag Flag
Anonim:
Wśród 19 wpisów zamieszczonych powyżej, pięciokrotnie pojawia się nazwisko tej samej pani adwokat.

Być może w tej dziecinie jest skuteczna. Od siebie jeśli bym miał doradzić prawnika, który weźmie na siebie przeprowadzenie rozwodu mogę odesłać - http://www.rozwod-warszawa.pl/ to co jest najważniejsze to, żeby prawnik był skuteczny, a jednocześnie żeby potrafił uświadomić klienta, że jakieś rozwiązanie będzie, dla niego o wiele lepsze. Nie zapominajmy, że rolą prawnika jest ochrona swojego klienta.
Flag Flag
Jeśli chodzi o rozwód i sprawy rodzinne to polecam pana adwokat Patryka Riedel - miałam trudną sprawę, ale wszystko poszło znacznie szybciej i lepiej niż myślałam. Fachowe podejście,konkretnie i rzeczowo, a co najważniejsze - pozytywny efekt. Miasta, w jakich pan Riedel ma kancelarię to Katowice i Wodzisław śląski. Może akurat komuś też pomoże, zawsze lepiej wybrać kogoś sprawdzonego i dojechać. Kontakt telefoniczny również jest bardzo dobry. To jego strona: http://adwokat-riedel.pl/ Gorąco polecam.
Flag Flag
Dobrym adwokatem od spraw rozwodowy i rodzinnych jest adwokat Małgorzata Woźniak z kancelarii w warszawie. Prowadzi wiele spraw i co najważniejsze skutecznie ma duże doświadczenie , bo to nie jest adwokat początkujący, który uczy się dopiero. Moja sprawa rozwodową to nie była łatwizna rozwód z wina, wysokie alimenty, w tle podział majątku. Wszystko przerażające. Dlatego ważne aby w kontakcie był z nami zawsze pełnomocnik na którym można polegać. Jesli sprawę prowadzi mec Woźniak to można czuć się odciazonym w tych miesiącach , bo mec Woźniak przejmuje na siebie cały ten syf . Telefon 503 662 367.
Flag Flag
Myślę ,że tu nie chodzi o jakąś spamerską reklamę , a o profesjonalizm tej pani adwokat. Miałam okazję ją poznać niestety w sądzie byłyśmy po dwóch stronach barykady. Sprawę przegrałam, ale pani Grześkowiak wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Następnym razem pójdę do niej .
Flag Flag
Czasem dobrze dokładnie poszukać w internecie przed wyborem adwokata bo zwykle całość gotówki musimy zapłacić jeszcze zanim zobaczymy go w akcji na sali sądowej a jakość pism też dla laika jest trudna do oceny. Polecam Wam portale z rekomendacjami klientów np www.wybierzprawnika.com , znanyprawnik,pl czy opinieoprawnikach.pl
Flag Flag
Ja swoją sprawę o rozwód powierzyłam mecenasowi Tomaszowi Gizińskiemu. Uważam to za to bardzo dobry wybór. Mecenas Giziński jest bardzo kulturalnym, elokwentnym i pełnym empatii człowiekiem, a przy tym bardzo kompetentnym prawnikiem. Podczas spotkania grzeczny i kulturalny, za to na sali sądowej jest bardzo skuteczny. Mecenas potrafił przygwoździć drugą stronę do muru i obnażyć wszystkie jej kłamstwa. Polecam gorąco, bo jestem mu to winna za pomoc, jaką mi okazał.
Flag Flag
z własnego doświadczenia polecam panią Iwonę Sztubacką z kancelarii JST z Warszawy. Bardzo mi pomogła, gdy musiałem uregulować sprawy alimentacyjne z moją byłą żoną. Jestem jej bardzo wdzięczny do tej pory
Flag Flag
Łukasz a jakie to jest doświadczenie jaka była Twoja sprawa ? Jaki poziom trudności itp itd możesz to określić i nam przedstawić ?
Flag Flag
nie, ale znam adwokat Iwonę Sztubecką, specjalizuje się właśnie w tych zagadnieniach prawa rodzinnego. Na tej stronie jest do niej kontakt
http://jstkancelaria.pl/attorney/iwona-sztubecka/
Polecam
Flag Flag
Ja mogę osobiście polecić bardzo dobrego adwokata , który na swoim koncie nie ma żadnej przegranej sprawy . Jest to osoba , dla której najważniejsze jest dobro i interes klienta . Mówię tutaj o pani adwokat Magdalenie Grześkowiak . Przede wszystkim zawsze odbiera telefony i odpisuje na maile , bądź oddzwania gdy np. jest niedostępna w chwili próby kontaktu ;)
Flag Flag
Polecam prawników z wrocławia, tutaj ich można znaleźć: http://www.kancelariaprawagospodarczego.pl/.
Osobiście korzystałem z usług p. Przywóskiego. Ekspert w swoim fachu, we Wrocławiu mocno ceniony. Może to nie Warszawa, ale teraz tak jest wszystko mobilne, że samolotem 30 min do Wrocławia emoticon
Flag Flag
Dobry adwokat, radca prawny czy prawnik do rozwodu, podziału majątku czy separacji w Łodzi czy Poznaniu to jest Ziębaczewski. Pamiętajcie, że rozwiązanie związku małżeńskiego przez sąd na wniosek jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo. Poczytajcie więcej tutaj ciekawych artykułów adwokat-radca-prawny.pl/rozwod-alimenty-dzieci-kancelaria-adwokat-poznan-lodz-radca-prawny-cz1
Flag Flag
Nie ma co polecać nazwiska adwokata bo kto wie kto piszę to opinie w internecie. Natomiast polecam kierować się pewnymi zasadami przy wyborze prawnika czy to radcy prawnego czy adwokata- kilka zasad o których nie zawsze pamiętamyi gdy jesteśmy zaaferowani naszą sprawą w sądzie - bardzo polecam krótki artykuł gdzie zostały wyróżnione najważniejsze rzeczy http://www.rozwod24.info/2016/12/09/jak-wybrac-dobrego-adwokata-do-sprawy-o-rozwod/
Flag Flag
Ja polecam adwokat Iwonę Sztubecką, jest z Warszawy. Poznałam ją przy okazji mojej sprawy. Bardzo dobrze nam się współpracowało, fajna i rzetelna osoba, a jeżeli chodzi o stanowisko, to profesjonalna. Bardzo dobrze argumentuje i przedstawiła mi wszystkie możliwe rozwiązania sprawy. Razem zdecydowałyśmy co będzie najlepsze i się udało. Polecam
Flag Flag
Rozwodem kolegi zajął się adwokat Tomasz Giziński z Warszawy. Polecam Pana mecenasa - dla mnie prowadził sprawę związaną z odzyskaniem odszkodowania od pracodawcy ale kolega był bardzo zadowolony po swoim rozwodzie ze współpracy z mecenasem. Tu jak coś zostawiam namiar http://kancelaria-gizinski.com/prawo-pracy/ i bardzo polecam.
Flag Flag
Ja zdecydowanie mogę polecić kancelarię z Mokotowa. Kancelaria nie tylko dobrze komunikuje się z klientem ale jest również bardzo kompetentna w zakresie swoich usług. Odsyłam do ich strony: http://www.adwokat-kolowca.pl.
Flag Flag
W takim przypadku wydaje mi się, że pan Cejrowski byłby dobrym wyborem. Ma niesamowite doświadczenie w różnych dziedzinach prawa i bardzo fajnie wszystko wytłumaczy, że klient wychodzi ze spotkania wiedząc czego się spodziewać. Nie wspominając o niesamowitych strategiach, bardzo kreatywny i posiada niesamowitą wiedzę. Wiem,że to kawał drogi, ale mówię, w takiej sytuacji naprawdę dobrze przejechać te kilometry żeby załatwić to w jak najlepszy sposób.
Flag Flag
Jeżeli chodzi o mój rozwód to współpracowałam z adwokatem z Gdyni panem Adamem Krakowskim. Polecam, bo sprawa zakończyła się powodzeniem i jestem pod wrażeniem skuteczności adwokata. Dużym plusem jest też elastyczność rozliczeń, można wybrać rózne formy, które są korzystne dla danej sprawy i jej charakteru.
http://adwokatkrakowski.pl/
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij