Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
RE: Obieg dokumentów
toggle
Czy myślicie, że w rozwijającej się kancelarii warto wdrożyć elektroniczny system obiegu dokumentów? Potrzebujemy uporządkować sprawy księgowe i zastanawiamy się nad platformą informatyczną właśnie do tego zadania.
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
23.07.15 14:03 jako odpowiedź na Ignacy F.
Na pewno zaoszczędzicie czas i pieniądze, więc wydaje mi się to sensowne rozwiązanie. Pytanie ile jesteście w stanie na to przeznaczyć?
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
04.12.15 13:41 jako odpowiedź na Ignacy F.
Oczywiście, że tak. Mogę polecić firmę http://infinite.pl/ która specjalizuje się w tego typu zleceniach. Mają bardzo duże doświadczenie na rynku – współpracują z wieloma dużymi znanymi firmami. Moja firma też z nimi współpracuje.
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
19.12.15 11:29 jako odpowiedź na Kamil Terny.
Jeśli finanse Wam na to pozwalają to zdecydowanie jest to świetny pomysł. Ile możecie przeznaczyć na to?
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
02.04.18 10:14 jako odpowiedź na Ignacy F.
Pewnie, że tak. Taki elektroniczny obieg dokumentów w firmie pozwala usprawnić wiele procesów i zachować większy porządek w dokumentacji. Co również bardzo ważne, dzięki takiej wersji elektronicznej tylko uprawnione osoby mają dostęp do określonych dokumentów, dzięki czemu eliminuje się możliwość dostania się dokumentów w niepowołane ręce. Więcej na ten temat możecie poczytać na przykład na stronie Primesoft, polecam zapoznać się ze wszystkimi korzyściami.
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
11.05.18 16:27 jako odpowiedź na Ignacy F.
Impicode to firma programistyczna, która oferuje m. in. elektroniczny obieg dokumentów. Na pewno warto się do nich odezwać i pogadać.
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
wnioski urlopowe
03.04.18 11:52 jako odpowiedź na Ignacy F.
U nas korzystamy z https://newhr24.pl/ emoticon narazie mamy dni urlopowe rozliczane ale niedługo ma wejść ewidencja czasu pracy, rozliczanie delegacji i obieg dokumentów więc myślę, że warto wypróbować.
Flag Flag
RE: Obieg dokumentów
24.04.18 17:42 jako odpowiedź na Kamil Brak.
Elektroniczny obieg dokumentów zdecydowanie poprawi jakość pracy pracowników w Waszym biurze i też pozwoli sporo zaoszczędzić! Bardzo polecam lekturę bloga https://www.e-msi.pl/obieg-dokumentow/
jest tam opisane co należy rozważyć przed wdrożeniem elektronicznego obiegu dokumentów, i jak dokonać analizy, bo niestety ciężko jest znaleźć system uniwersalny, który odpowie na potrzeby każdej firmy.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij