Komunikat

Drodzy Użytkownicy

W dniu 10 stycznia 2012 r. nastąpiła zmiana sposobu logowania do Forum LEX w związku z wprowadzeniem nowego systemu autoryzacji. Zmiana ma na celu podniesienie bezpieczeństwa danych użytkowników.

Forum LEX

Widok kombinacyjny Płaski widok Widok drzewa
Czy mam rację..
Witam,
sąd wydał postanowienie o podziale nieruchomości na 2 osobno zabudowane, w wyroku zapisano że współwłaściciel, który mieszkał w moim domu do czasu podziału, ma 4 miesiące na opuszczenie go ( w momencie publikacji wyroku nie miał jeszcze odbioru swojej części ). Wyrok był na początku grudnia 2017, ale już w styczniu -wyprowadził się, zabrał rzeczy, zlikwidował przyłącze prądu... Działka ma podział prowizorycznym płotem drewnianym, na mojej części działki jest furtka i brama od ulicy, na działce współwłaściciela - tylko brama. On twierdzi, ze do maja ma -prawo- korzystać z mojej furtki od ulicy...bo sąd dał mu na opuszczenie 4 miesiące, więc w prowizorycznym płocie zrobił furtkę i przejście na moją część działki, oczywiście ją zamyka...bym na jego działkę nie weszła...
Moją działkę zrobił sobie -przechodnią-

Ja na swojej części mam psy, on wchodzi i co będzie jak go dziabną ??? Stwierdziłam, że skoro się już wyprowadził, to wchodzić tu nie powinien, bo może używać swojej bramy, a ja chcę zmienić zamek w furtce...W odpowiedzi usłyszałam, ze jak tak zrobię, to on zamek w furtce wyważy...Czy to będzie włamanie ?
Orzeczenie już prawdopodobnie prawomocne.
Flag Flag
Jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji
musisz się zalogować
Logowanie

Jeżeli masz już swoje konto - wystarczy, że podasz swój e-mail i hasło.
Jeżeli jeszcze konta nie posiadasz - zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Zamknij