Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Bezpłatne szkolenie: Planowanie organizacji i budżetu oświaty - wyzwania na rok 2022/23

20 stycznia 2022

Już w pierwszym kwartale roku dyrektorzy szkół i placówek oświatowych zaczynają planować organizację kolejnego roku szkolnego 2022/23. Wszystkie istotne założenia muszą zawrzeć w podstawowym dokumencie placówki oświatowej jakim jest arkusz organizacyjny.

Wszystkie istotne założenia muszą zawrzeć w podstawowym dokumencie placówki oświatowej jakim jest arkusz organizacyjny.

W tym roku zmierzą się ze sporymi ruchami kadrowymi, opiniowaniem arkuszy przez związki oraz kuratoria, a także zmianami prawnymi, które na dzisiaj stanowią jeszcze wielka niewiadomą.

Projektując arkusz organizacyjny dyrektor musi mieć także na uwadze fakt, że to najważniejszy dokument okołobudżetowy, który stanowi punkt wyjścia do planowania budżetu szkół i racjonalizacji wydatków w oświacie.

Już 8 lutego 2022 r. o godz. 12.00 zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenie online, podczas którego dokładnie omówimy aktualne wyzwania związane z planowaniem organizacji i budżetu placówek oświatowych. Podpowiemy również jak uniknąć błędów w sporządzaniu arkusza organizacyjnego i mądrze rozdysponować środki finansowe.

Dokładna agenda szkolenia oraz formularz rejestracji dostępne są TUTAJ.

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.