Infolinia

22 535 88 00Z telefonów stacjonarnych - opłata jak za połączenie lokalne. Z telefonów komórkowych - opłata zgodna z cennikiem operatora danej sieci komórkowej.

0 801 04 45 45Z telefonów stacjonarnych - opłata za 1 minutę połączenia 0,20 zł netto, 0,05 zł VAT, 0,25 zł brutto. Z telefonów komórkowych - opłata za 1 minutę połączenia 0,45 zł netto, 0,10 zł VAT, 0,55 zł brutto.

Kontakt

W sprawie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt
na adres e-mail:


W przypadku pytań związanych z realizacją zamówienia, reklamacją, zwrotem, duplikatem faktury, prosimy o kontakt (prosimy
o powoływanie się na numer zamówienia):


Katarzyna Baranek


Pomoc techniczna dla produktów ON-LINE i DVD:

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zamówienia, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com.

*Pola wymagane