Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Strefa klienta

Wszystkie usługi dostępne w jednym miejscu

Sprawdź

Strefa Klienta to nowa platforma online, na której klienci Wolters Kluwer samodzielnie i wygodnie zarządzają swoimi usługami i produktami.

Teraz z jednego miejsca, bez przechodzenia do innych stron można zarządzać swoimi produktami, danymi oraz przedłużać dostęp.

  • Strefa Klienta jest dostępna 24/7 z każdego urządzenia
    (pełna mobilność)
  • Dostęp do Strefy Klienta ma każdy klient, który ma założone konto w serwisie logowania Wolters Kluwer
  • To samo menu w wielu miejscach Wolters Kluwer: sklep.lex.pl, profinfo.pl, szkolenia.wolterskluwer.pl

W Strefie Klienta szybko i łatwo:

Przedłużysz swój obecny abonament

W tym miejscu znajdziesz przygotowaną dla Ciebie ofertę przedłużenia. W prosty i szybki sposób możesz wznowić swoją subskrypcję na najlepszych możliwych warunkach. Dodatkowo otrzymasz prezent od Wydawnictwa.

Pobierzesz lub wydrukujesz e-fakturę

W nowej Strefie Klienta obok swoich zamówień zobaczysz również e-faktury – wszystko na jednej stronie. Nowością jest również zamieszczenie informacji o wystawieniu oraz dacie korekty. W sekcji E-faktury i zamówienia sprawdzisz również historię Twoich zamówień. Także z księgarni internetowej profinfo.pl, sklep.lex.pl, szkoleń online ale również programów dostępnych bezpłatnie.

Znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania

W sekcji Pomoc znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z programów LEX, faktur, szkoleń. Tutaj również znajdziesz regulaminy oraz na filmach zobaczysz, jak w pełni korzystać z LEX-a.

Przejdziesz do centrum subskrypcji

W Strefie Klienta umieściliśmy również informacje na temat Twoich newsletterów. Tutaj możesz sprawdzić, co subskrybujesz, zapisać się na nowe newslettery lub wypisać z tych, których nie chcesz już otrzymywać.

Sprawdzisz, z jakich korzystasz programów i ofert

W sekcji Twoje produkty zobaczysz wszystkie programy LEX oraz oferty, do których masz dostęp. Z tego miejsca możesz przejść również do nich przejść.

Listę Twoich produktów znajdziesz po zalogowaniu na ekranie głównym oraz po wejściu do LEX-a w prawym, górnym rogu.

W Strefie Klienta również:

Zmienisz ustawienia
Twojego konta

W sekcji Zarządzanie licencjami możesz dodać lub usunąć użytkowników Twoich programów.

Będziesz na bieżąco
z promocjami i nowościami

Dzięki tej sekcji będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami Wolters Kluwer. Nie umknie Ci również żadna promocja! Z tego miejsca przejdziesz do podstrony, na której zobaczysz przygotowane specjalnie dla Ciebie oferty książek.

Znajdziesz szkolenie online
dostępne w abonamencie

W sekcji szkolenia i konferencje znajdziesz wszystkie szkolenia, w których brałeś udział. Możesz również pobrać materiały z tych szkoleń a także zapisać się na kolejne.