Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Przewagi produktów LEX
Dlaczego LEX?

LEXBezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów

 
 •  

  Zawsze aktualna wiedza prawna

 •  

  Łatwiejsza praca dzięki innowacjom

 •  

  Natychmiastowy dostęp do informacji

Zalety oprogramowania LEX
 •  

  Pełna zgodność z prawem

 •  

  Wiedza od autorytetów

 •  

  Przydatne treści w wygodnej postaci

 •  

  Najszybsza na rynku aktualizacja

Dowiedz się więcej

Warto pracować z LEX

Bezpieczeństwo prawne

LEX to kompletny i nieustannie aktualizowany zbiór prawa, orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego. Każdego dnia do serwisu dodajemy co najmniej 1000 dokumentów, a ich aktualizacja – najszybsza na rynku – odbywa się wielokrotnie w ciągu dnia roboczego. 

Innowacyjność

Nad rozwojem produktów LEX czuwa nie tylko zespół 140 specjalistów IT, ale także Dział Analiz, który zbiera opinie użytkowników. Dzięki wsłuchiwaniu się w ich potrzeby stworzyliśmy m.in. LEX Office, czyli pakiet 4 innowacyjnych narzędzi: LEX Edytor, LEX Cloud, LEX Connect oraz LEX Documento.

Wygodna praca

Zasoby serwisu przeszukujesz za pomocą innowacyjnej wyszukiwarki LEX Search. Powstała ona w oparciu o sztuczną inteligencję, dlatego wyniki wyszukiwania są precyzyjniej dopasowane do Twojego zapytania. W ten sposób szybciej znajdujesz właściwy dokument, a Twoja praca staje się wygodniejsza.

Compliance

Wspieramy Twoją organizację w systemowym zarządzaniu zgodnością z prawem, co przekłada się na uniknięcie ewentualnych sankcji oraz ochronę reputacji. Opracowaliśmy profesjonalne i cenione przez użytkowników programy – LEX Compliance RODO oraz Progmedica.

Wybitni autorzy

O najwyższy poziom wiedzy w LEX dba szerokie grono autorów – 7000 ekspertów, m.in. autorytety świata prawniczego, sędziowie SN, TK i NSA oraz cenieni naukowcy z wielu dziedzin. Za rozwój i aktualizację treści w serwisie odpowiadają również partnerzy w czołowych firmach doradczych i prawnicy praktycy.

Dostęp do ekspertów

Gwarantujemy Ci dostęp do najwyższej jakości wiedzy w wygodnej dla Ciebie postaci – w miejscu i czasie, który Ci odpowiada. To oznacza, że mocno stawiamy na szkolenia online (webinaria) oraz  infolinie z dyżurami ekspertów z wielu dziedzin.

LEX w liczbach

Poszukujesz rozwiązania dla siebie?

Zamów prezentację produktów LEX, dzięki której poznasz możliwości narzędzi oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.

Zamów prezentację 
Zamów prezentację produktów LEX