Przetestowanie LEX Documento to bardzo dobra decyzja.

Poznaj nowoczesne narzędzie, dzięki któremu szybko stworzysz, automatycznie uzupełnisz i sprawdzisz poprawność wielu typów dokumentów: od wniosków po umowy, formularze czy pozwy w oparciu o gotowe szablony.

Sprawdź, jak program może pomóc Ci w codziennej pracy z dokumentami. 

Przykładowe wzory dokumentów:

- Wniosek o zawarcie umowy pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej
- Akt likwidacji samorządowej instytucji kultury
- Upoważnienie do realizowania wskazanych czynności w imieniu administratora
- Rozwiązanie umowy o pracę
- Polityka używania samochodów służbowych
- Regulamin wynagradzania
- Umowa zlecenia zawierająca klauzulę informacyjną RODO
- Wewnętrzna instrukcja w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19)
- Zarządzenie dyrektora w sprawie polecenia pracownikom pracy zdalnej

Przypominamy, że dostęp testowy jest całkowicie bezpłatny i skorzystanie z niego nie obliguje Państwa do późniejszego zakupu

Po 14 dniach dostęp automatycznie wygasa. Z dostępu testowego możesz skorzystać raz na 90 dni.

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

Wskazany powyżej numer telefonu wykorzystywany jest wyłącznie w celu skontaktowania się przez konsultanta w sprawie omówienia dostępu testowego.

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania ww. produktu, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com.

  • {{ error }}

  • {{ error }}

  • {{ error }}

* Pola wymagane

14 dni bezpłatnego testowania
Bez zobowiązań Dostęp sam wygaśnie, nie musisz wypowiadać umowy
Natychmiastowy dostęp Korzystasz już w 1 minutę