Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Nowe rozwiązanie wersja mobilna LEX-a – wygodnie korzystaj z LEX-a na telefonie!

08 czerwca 2021

Wyszukiwanie różnorodnych informacji za pomocą smartfonów stało się już codziennością. W odpowiedzi na ten trend oraz sugestie użytkowników LEX przygotowaliśmy wersję mobilną programu. Czym jest to nowe rozwiązanie?

Wersja mobilna LEX-a to nowy interfejs systemu LEX dostosowany do ekranów smartfonów. Zawiera najważniejsze i najczęściej wykorzystywane funkcje, które pozwolą Ci na wygodne wyszukiwanie informacji oraz nawigację między dokumentami LEX na telefonie.

Wersja mobilna jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników LEX. Nie wymaga pobierania dodatkowych aplikacji ani zmiany ustawień w LEX-ie na komputerze. Wystarczy, że zalogujesz się do systemu LEX na telefonie.

Nic nie tracisz

Sercem wersji mobilnej jest wyszukiwarka, która działa w taki sam sposób jak w LEX w wersji na komputer, a więc obsługuje popularne skróty, synonimy oraz frazy potoczne. To znacznie ułatwia przeszukiwanie zasobów LEX na telefonie.

Co więcej, dzięki specjalnej funkcji istnieje możliwość łatwego przełączania się na smartfonie między widokiem dedykowanym komputerom a widokiem dostosowanym do telefonów. Jeśli więc jesteś przyzwyczajony do korzystania z dotychczasowego interfejsu LEX na smartfonie, niczego nie stracisz.

Wygoda i mobilność

Warto zapamiętać, że dzięki wersji mobilnej:

  • otrzymujesz wygląd programu LEX dostosowany do ekranu Twojego smartfona
  • korzystasz z nowego interfejsu, tj. graficznego układu, który zapewnia czytelną prezentację treści
  • możesz korzystać z innowacyjnej wyszukiwarki LEX Search

Wszystko to sprawia, że dzięki wersji mobilnej korzystasz z zasobów LEX-a w sytuacjach, w których użycie komputera czy laptopa jest kłopotliwe.

Dowiedz się więcej i wygodnie korzystaj z LEX-a na telefonie! >>

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.