Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Ochrona sygnalistów – ekspercki webinar już 26 kwietnia

12 kwietnia 2022

Cyfryzacja procesów to wiodący trend rynkowy, który prowadzi do ich optymalizacji i podniesienia bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Digitalizacja procesów – bezpieczeństwo pracodawcy i ochrona sygnalisty”, które odbędzie się 26 kwietnia.

Zgłaszanie przypadków łamania prawa, wynikające z dyrektywy o ochronie sygnalistów, jest procesem bardzo wrażliwym, który wymaga od firm i instytucji szczególnej dbałości o komunikację z sygnalistą oraz zapewnienie bezpieczeństwa informacji.

W tym obszarze wciąż pojawia się jednak sporo wątpliwości i pytań. Z tego powodu organizujemy bezpłatny, ekspercki webinar „Digitalizacja procesów – bezpieczeństwo pracodawcy i ochrona sygnalisty”. Szkolenie odbędzie się 26 kwietnia o godz. 12 i jest skierowane m.in. do osób odpowiedzialnych za wdrożenie dyrektywy o ochronie sygnalistów w firmie czy urzędzie.

Webinar poprowadzą Ewa Żak-Lisewska i Damian Surma – eksperci programu Whiblo, dostępnego na platformie LEX Hub.

Zapraszamy po więcej informacji >>

Ochrona sygnalistów – ekspercki webinar już 26 kwietnia
MG, WOJMI – zespół platformy LEX Hub

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.