Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Bezpłatny webinar: RODO a dane na giełdzie długów Jakie informacje bezpiecznie publikować?”

03 listopada 2021

Upublicznianie danych dłużników, którzy uporczywie nie spłacają swoich zobowiązań jest powszechną praktyką. Korzystają z niej zarówno profesjonalne firmy windykacyjne jak i przedsiębiorcy, którzy prowadzą windykację samodzielnie. Nic dziwnego - wizja umieszczenia danych dłużnika na giełdzie długów często znacznie przyspiesza spłatę zadłużenia. Choć wątpliwości odnośnie wystawiania wierzytelności na giełdzie długów pojawiają się często, polskie prawo jasno uregulowało tę kwestię. A jak interpretuje ją Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO)? 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „RODO a dane na giełdzie długów” Jakie informacje bezpiecznie publikować?”, 16 listopada o godz. 15:00 podczas, którego dowiesz się czy upublicznianie danych dłużnika jest legalne, jak to zrobić oraz czy warto podawać dane swoich dłużników do publicznej wiadomości.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Podczas szkolenia eksperci Bogusław Bieda i Mateusz Jakóbiak - twórcy programu Vindicat do windykacji online dostępnego na platformie LEX HUB - wyjaśnią: 

  • Czy upublicznianie danych dłużnika jest legalne?
  • Czy warto podawać je do publicznej wiadomości?
  • Jaki rodzaj danych można publikować na giełdzie długów.
  • Dlaczego ważna jest automatyzacja w zarządzaniu wierzytelnościami?
  • Jakie czynniki decydują o skuteczności procesu?
  • Czy windykacja online jest skuteczna?

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw – niezależnie od branży i wielkości oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, przedstawicieli działów księgowych oraz windykacyjnych w firmach. Szkolenie będzie przydatne dla osób, które w firmach borykają się z problemem nieopłaconych należności, by w przyszłości mieć wystarczającą wiedzę jak skutecznie egzekwować spłatę długów.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

baner LEX HUB

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.