Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Oblicz opłaty sądowe z chatbotem!

26 listopada 2020

Chatboty powoli stają się nową codziennością. Na wielu stronach internetowych mamy już do czynienia z tego typu asystentami. Do tej pory pełniły jednak rolę głównie informacyjną. Z przyjemnością prezentujemy zupełnie nowe spojrzenie na chatboty.

Legal Cost Bot to pierwszy w Polsce kalkulator opłat sądowych w sprawach cywilnych i sądowoadministracyjnych w formie chatbota.

Dodatkową funkcjonalnością narzędzia jest kalkulator wymiaru urlopu proporcjonalnego w danym roku kalendarzowym przydatny wszystkim tym, którzy planują lub są w trakcie zmiany zatrudnienia.

W zakresie obliczania opłat sądowych LCB może zainteresować zarówno profesjonalnych pełnomocników procesowych, jak i sędziów.

Dzięki chatbotowi:

  • oszczędzasz czas potrzebny na obliczenie kosztów sądowych,
  • minimalizujesz ryzyko popełnienia błędów,
  • jesteś mobilny - obliczysz koszty sądowe na dowolnym urządzeniu (laptop, smartfon, tablet).

Co ważne, Legal Cost Bot to chatbot doceniony przez jury konkursu Fundacji Legal Tech - zajął II miejsce w pierwszym konkursie na prawniczego chatbota.

Sprawdź, jak działa Legal Cost Bot i porównaj go z dostępnym w SIP LEX kalkulatorem opłat sądowych w formie Excel. Wybierz dogodną dla siebie formę!

LCB jest całkowicie darmowy i dostępny zarówno w SIP LEX, jak i w otwartym dostępie z poziomu zakładki na lex.pl. Aby dotrzeć do chatbota z SIP LEX wystarczy wpisać w wyszukiwarce LEX Search hasło "kalkulator opłat sądowych". Serdecznie zachęcam do korzystania z chatbota!

Oblicz opłaty sądowe z chatbotem!
Hanna Kolenkiewicz

Product Manager LEX Aplikant

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.