Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Kalkulator umów zlecenia do 200 zł (aktualny do 30 czerwca 2022 r.)

29 czerwca 2021

Jeżeli kwota należności określona w umowie zlecenia zawartej z osobą niebędącą pracownikiem płatnika nie przekracza 200 zł, od przychodów z tytułu tej umowy pobiera się zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 17% przychodu. Niniejszy kalkulator pozwala obliczyć wynagrodzenie netto zleceniobiorcy w przypadku umowy zlecenia do 200 zł. Kalkulator pozwala ustalić wysokość poszczególnych składek, podatku i kosztów płatnika po wpisaniu kwoty brutto wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenia do 200 zł. Kalkulator pozwala dokonać obliczenia w kilku wariantach, w zależności od tego czy zleceniobiorca podlega ubezpieczeniom społecznym, chorobowemu oraz czy odprowadza wpłaty na PPK.

 

 

 

Prezentowane wyniki mają charakter jedynie pomocniczy, nie powinny być traktowane jako wyłączne źródło informacji w tym zakresie. Wolters Kluwer Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za użycie kalkulatora do celów wszelkich rozliczeń.

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.

Sprawdź powiązane dokumenty
Polecamy m.in.:
Masz dostęp do LEX-a? Zaloguj się
Nie masz dostępu do LEX-a? Zamów dostęp testowy