Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

LEXOMETR Prawno-Samorządowy 2022 - weź udział w badaniu

27 maja 2022

Zapraszamy do udziału w unikalnym badaniu Wolters Kluwer pt. „LEXOMETR Prawno-samorządowy 2022. Jednostki samorządu terytorialnego w dobie kryzysów”.

Badanie skierowane jest do włodarzy, kadry zarządzającej JST oraz wszystkich samorządowców. Jego celem jest poznanie obecnej kondycji samorządów w dobie kryzysów, jak pandemia i wojna w Ukrainie. W badaniu prosimy o podzielenie się przemyśleniami dotyczącymi zarządzania urzędem w momentach kryzysowych, zmian prawa, sytuacji finansowej samorządów, cyfryzacji urzędu oraz wyzwań, które czekają na samorządowców w 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym unikalnym badaniu.

Ankieta jest anonimowa, a duża liczba odpowiedzi pozwoli zyskać pełniejszy obraz sytuacji. Dzięki Państwa odpowiedziom przygotujemy ekspercki raport, którego wyniki udostępnimy Państwu we wrześniu 2022 r. Każdy uczestnik badania otrzyma, w ramach podziękowania za poświęcony czas, ekspercki e-book pt. „Zarządzanie kryzysowe w JST”. Badanie trwa do 30 czerwca 2022r. Mamy nadzieję, że wyniki badania „LEXOMETR Prawno-Samorządowy 2022” pozwolą lepiej zrozumieć wyzwania, z jakimi aktualnie mierzą się samorządy. Z kolei przygotowany na podstawie badania raport będzie stanowić podstawę merytorycznej dyskusji dotyczącej wsparcia, jakiego mogą oczekiwać samorządy, aby kryzysy w jak najmniejszym stopniu dotykały obszarów ich działania.

LINK DO ANKIETY BADAWCZEJ

LEXOMETR Prawo-Samorządowy 2022

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.