Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

LEX Personalizacja: ułatwienia w przeglądaniu zawartości LEX

11 grudnia 2019

Użytkownicy korzystający z obszernych zasobów zgromadzonych w cyfrowych bazach danych często mają problem z ustaleniem, czy określony dokument był już przez nich przeglądany, czy nie. Graficzne oznaczanie dokumentów otwartych w trakcie sesji oraz zawężanie list wynikowych wyszukiwania tylko do dokumentów dodanych od ostatniego logowania, to nowe funkcjonalności LEX Personalizacja, które znacznie ułatwią pracę z programem.

LEX Personalizacja: ułatwienia w przeglądaniu zawartości LEX

Wyróżnienie dokumentów otwartych w sesji

Dzięki graficznemu wyróżnieniu dokumentów otwartych w sesji, codzienna praca z LEX-em staje się szybsza i wygodniejsza. System, za pomocą żółtego podświetlenia, zaznacza na liście wyników dokumenty otwarte w danej sesji pracy z programem. W ten sposób łatwo możemy się zorientować, które z nich były już przeglądane. Ale bez obaw, podświetlenia te nie są stałe i znikają po wylogowaniu się z programu.

Jak zobaczyć dokumenty dodane do programu od ostatniego logowania?

Aby być na bieżąco z nowościami w programie i sprawdzić, które dokumenty zostały dodane do LEX-a od ostatniego logowania, wystarczy skorzystać z nowego filtra. W tym celu, po wyświetleniu listy dokumentów z wybranej kategorii, albo listy wyników wyszukiwania, należy wybrać w lewym panelu filtr "Od ostatniego logowania" i nasza lista zostanie ograniczona tylko do dokumentów spełniających to kryterium.

LEX Personalizacja

Dostosuj LEX-a do swoich potrzeb

Przeczytaj 

Jolanta Mazur
product manager Jednolitego Indeksu

współpraca: Patryk Ciurak
senior project manager, Dział Funkcjonalności

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.