Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Większa baza procedur już w LEXOTECE. Sprawdź dostępne nowości!

17 września 2021

Procedury, zwłaszcza cywilne i karne, ale również te dotyczące prawa handlowego czy pracy, potrafią przyprawić o ból głowy. W jaki sposób najszybciej przyswoić nawet najbardziej skomplikowane schematy postępowań? Poznaj interaktywne diagramy, które pomogą Ci w nauce!

Nowy semestr, nowy Ty! Kolokwium, egzamin, poprawka. Otwierasz kodeks i... ciężko zrozumieć, o co chodzi w zawile przedstawionych procedurach prawnych. Zobacz jakie to proste z dostępnymi w LEXOTECE zasobami.

Czym są procedury?

Procedura w LEXOTECE to nic innego jak interaktywny diagram, który graficznie obrazuje daną procedurę prawną. Przy każdym kroku, poza opisem podejmowanego działania, znajdziesz wskazówki praktyków, a dodatkowo odnośniki do wykładni i piśmiennictwa, które może pomóc ci pogłębić wiedzę. Przyswojenie procedur KPK czy KPC nigdy nie było tak proste!

Procedura karna: wyłączenie jawności rozprawy. Sposób postępowania krok po kroku.

 (Alt: Procedura karna: wyłączenie jawności rozprawy. Sposób postępowania krok po kroku.)

W jaki sposób wykorzystać diagramy?

Graficznie przedstawione procedury ułatwią Ci naukę na każdym jej etapie: od pierwszego zetknięcia z nową regulacją, po jej naukę aż po powtórki przed egzaminem. Widoczne na schemacie różne scenariusze postępowania, które wyniknąć w trakcie sprawy, czy też terminy wykonania czynności pozwolą łatwiej zrozumieć i zapamiętać poszczególne elementy.

Do każdego kroku możesz dodać też własne notatki, by nic Ci nie umknęło!

Procedura karna: przewód sądowy. Personalizacja i dodawanie własnych notatek.

(Alt: Procedura karna: przewód sądowy. Personalizacja i dodawanie własnych notatek)

Przygotuj się na łatwiejszą naukę z LEXOTEKĄ!

Już od dziś skorzystaj ze 100 dostępnych w LEXOTECE procedur online. Znajdziesz wśród nich nie tylko procedury cywilne (w tym spadkowe) i karne, ale również schematy postępowań dotyczących prawa handlowego czy prawa pracy.

Ucz się tam, gdzie chcesz i zdaj to z LEX!

film

Obejrzyj film dotyczący procedur

Większa baza procedur już w LEXOTECE. Sprawdź dostępne nowości! – fot. 2
Małgorzata Milewicz

product manager LEXOTEKA