Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Już 4 maja kolejne webinarium przygotowujące studentów do sesji letniej!

30 kwietnia 2020

Już 4 maja zapraszamy na kolejne webinarium przygotowujące studentów do sesji letniej. Po webinarium z procedury cywilnej, przyszedł czas na kolejną materią spędzającą studentom sen z powiek - procedurę karną. Z kolei 15 maja zapraszamy na webinar przygotowujący do egzaminu z prawa podatkowego.

Po sukcesie webinarium przygotowującym do egzaminu z postępowania cywilnego, czas na kolejne szkolenia z obszernych i istotnych na studiach prawniczych materii.

4 maja 2020 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 odbędzie się webinarium "Egzamin z postępowania karnego w dobie epidemii"

Szkolenie poprowadzi dr Paweł Czarnecki - adiunkt w Katedrze Postępowania Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, w latach 2010-2015 asystent w Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego działającej przy Ministrze Sprawiedliwości, od 2005 r. kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, mediator w sprawach karnych przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Wielu studentom z pewnością spędza sen z powiek również egzamin z prawa podatkowego, w którym tempo zmian legislacyjnych jest wyjątkowo dynamiczne. W związku z tym, zachęcamy Was do udziału w webinarium poświęconym również egzaminowi z tej dziedziny prawa:

• 15 maja 2020 r. (piątek) o godz. 10:00 "Egzamin z prawa podatkowego w dobie epidemii".

Prelegentką będzie dr hab. Katarzyna Kopyściańska, prof. UWr - adiunkt w Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego; radca prawny przy OIRP we Wrocławiu; autorka licznych opracowań naukowych z zakresu finansów publicznych oraz prawa podatkowego.

Zapisy na szkolenia prowadzimy TUTAJ.

Przedstawiony przez naszych prelegentów materiał z pewnością pozwoli Wam na usystematyzowanie wiedzy i lepsze przygotowanie do wyjątkowych w tym roku egzaminów!
Serdecznie zachęcam do oglądania prelekcji i zadawania pytań na chacie!

Już 4 maja kolejne webinarium przygotowujące studentów do sesji letniej!
Hanna Kolenkiewicz
Product Manager LEX Akademia
 

 

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.