Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Ważny komunikat dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer 11

08 grudnia 2021

Szanowni Użytkownicy LEX!

Firma Microsoft oficjalnie wycofała się z dalszego wspierania swojej popularnej przeglądarki Internet Explorer 11 (oficjalny komunikat TUTAJ. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wspierania przeglądarki Internet Explorer przez system LEX od 15 czerwca 2022 r.

Oznacza to, że jako Wolters Kluwer skupimy się na dalszym rozwoju platformy LEX oraz dostosowaniu jej do innych przeglądarek (Google Chrome, Firefox i Microsoft Edge).

W związku z decyzją Microsoftu działanie systemu LEX na przeglądarce Internet Explorer może być znacznie utrudnione, a niektóre funkcjonalności będą działać nieprawidłowo. Z tego powodu – mając na względzie Państwa wygodę podczas korzystania z LEX-a – rekomendujemy nieużywanie przeglądarki Internet Explorer 11.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie pomocy (https://pomoc.wolterskluwer.pl/faq-problemy-techniczne/), zapraszamy do jej odwiedzenia.

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Wolters Kluwer

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.