Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Zmiany w postępowaniach odrębnych - zapisz się na szkolenie online

04 listopada 2019

W ramach kompleksowej zmiany procedury cywilnej nowelizacji ulegną także postępowania odrębne. Zmiany dotyczą postępowania uproszczonego, postępowania w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych, postępowania upominawczego czy nakazowego. Nowelizacja przewiduje także powrót odrębnego postępowania gospodarczego.

Zmiany w postępowaniach odrębnych - zapisz się na szkolenie online

Zapraszam na szkolenie online - Zmiany w postępowaniach odrębnych w związku z nowelizacją KPC, które odbędzie się już 6 listopada 2019 r., godz. 14.00. Udział w szkoleniu pozwoli na poznanie przedmiotu i celów wynikających z reformy postępowania cywilnego w zakresie postępowań odrębnych, tj. postępowania uproszczonego, postępowania w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych, postępowania upominawczego czy nakazowego.

Program szkolenia:

  1. Cele projektowanej nowelizacji
  2. Postępowanie uproszczone
  3. Postępowanie w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  4. Elektroniczne postępowanie upominawcze
  5. Postępowanie nakazowe i postępowanie upominawcze
  6. Odrębności postępowania gospodarczego
  7. Przepisy przejściowe
  8. Uwagi końcowe

Jeśli chcesz poznać, co jeszcze zmieni się w procedurze cywilnej - zapisz się na bezpłatne szkolenia online poświęcone nowelizacji KPC. Polecam także dostępny w programie LEX komentarz praktyczny - Nowa procedura gospodarcza.

Katarzyna Irytowska
product manager Prawnicy

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.