Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Grudniowe szkolenia dla szpitali i przychodni

06 grudnia 2021

Przegląd najważniejszych zmian w prawie ochrony zdrowia w 2022 r. oraz nowe standardy opieki nad pacjentem, wynikające z projektowanej ustawy o jakości i bezpieczeństwie pacjenta, to tematy naszych grudniowych webinarów w ochronie zdrowia. Zapisz się na szkolenia już dziś!

Co czeka szpitale i przychodnie w nadchodzącym roku?

Początek roku kalendarzowego to zawsze gorący okres w prawie ochrony zdrowia. To wówczas wchodzi w życie najwięcej przepisów ważnych z punktu widzenia funkcjonowania zarówno podmiotów leczniczych, jak i osób wykonujących zawody medyczne. Nie inaczej będzie w zbliżającym się 2022 r. Najważniejsze zmiany dla szpitali i przychodni (w tym m.in. planowana ustawa o jakości, wdrożenie opieki koordynowanej w POZ czy zadania dot. ochrony sygnalistów w placówkach) postaramy się Państwu przedstawić podczas webinaru już 8 grudnia!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR KLIKAJĄC TUTAJ

Jakość w opiece nad pacjentem szpitala po nowemu

Projektowana ustawa o jakości w ochronie zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta kładzie nacisk na poprawę opieki nad świadczeniobiorcą przez personel szpitala oraz komunikacji na linii placówka – pacjent. Na szpitale zostaną nałożone nowe obowiązki związane m.in. z raportowaniem zdarzeń niepożądanych, prowadzeniem i analizą ankiet pacjentów po ich pobycie w szpitalu, publikowaniem raportów jakości czy współpracą z Rzecznikiem Praw Pacjenta w ramach nowego modelu pozasądowego rekompensowania szkód pacjentów. Ustawa zmodyfikuje też zasady stosowania kamer w placówce czy zamieszczania informacji o pacjentach na opaskach. Najważniejsze zadania szpitali związane z opieką nad pacjentami przybliżymy na BEZPŁATNYM szkoleniu już 14 grudnia!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR KLIKAJĄC TUTAJ

Grudniowe szkolenia dla szpitali i przychodni
Norbert Bonin

Product manager LEX Ochrona Zdrowia oraz LEX Medica

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.