Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Pracujesz w LEX-ie i wyłączył ci się komputer? Ostatnią sesję można przywrócić!

29 października 2019

Jeśli podczas korzystania z LEX-a wyczerpie się bateria w twoim laptopie, zawiesi się system lub nagle musisz wyjść, to nie problem. Nie utracisz informacji o momencie, w którym praca z programem LEX została przerwana. Sesję - wygaszoną z różnych przyczyn - da się przywrócić. Właśnie wdrożyliśmy LEX Personalizację!

Pracujesz w LEX-ie i wyłączył ci się komputer? Ostatnią sesję można przywrócić!

Jak odzyskać sesję pracy z programem LEX?

Użytkownik LEX-a nie musi się martwić nagle przerwaną sesją pracy z programem. W menu Strefy Klienta jest już dostępna opcja "Przywróć ostatnią sesję". Wystarczy ją kliknąć, by program wyświetlił wszystkie okna i zakładki, które były otwarte w momencie przerwania pracy. Użytkownik może kontynuować korzystanie z LEX-a od miejsca zerwania lub opuszczenia połączenia z programem.

Czy przywracanie sesji działa niezależnie od komputera?

Wyobraźmy sobie sytuację, w której użytkownik LEX-a traci dostęp do programu, bo wyczerpała mu się bateria w prywatnym laptopie. Śpieszy się, bo musi jechać do biura, a tam korzysta z laptopa służbowego. Loguje się ponownie do LEX-a. Czy na innym komputerze zobaczy, w którym momencie przerwał pracę z programem? Tak! Opcja "Przywróć ostatnią sesję" działa niezależnie od urządzenia, na którym program został uruchomiony. Ważne, by użytkownik posiadający licencję imienną, zalogował się na to samo konto. I jeszcze jedno: rodzaj przeglądarki też nie ma znaczenia!

Warunek działania funkcji "przywracanie ostatniej sesji"

Na koniec - istotna informacja. Aby korzystać z funkcjonalności przywracania poprzedniej sesji pracy z programem, należy zezwolić stronie sip.lex.pl na otwieranie wyskakujących okienek!

 

Małgorzata Sowa-Grajewska
product manager LEX Search i Jednolitego Indeksu  

współpraca:
Patryk Ciurak
senior project manager, Dział Funkcjonalności 

 

LEX Personalizacja

Dostosuj LEX-a do swoich potrzeb

Przeczytaj

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.