Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

LEX Personalizacja: program powiadomi Użytkownika o zmianach na odłożonej liście dokumentów!

15 listopada 2019

Zdarza Ci się zachować listę z wyfiltrowanymi przez siebie dokumentami w programie LEX? Wracasz do tej listy co pewien czas? Zależy ci na jej aktualności? Nowa funkcjonalność LEX Personalizacji spowoduje, że Twoja odłożona lista dokumentów będzie się sama aktualizować. Bo prawo się zmienia codziennie. 

LEX Personalizacja: program powiadomi Użytkownika o zmianach na odłożonej liście dokumentów!

Personalizacja - nowe funkcje LEX-a

LEX Personalizacja to szereg funkcji umożliwiających dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb. Dzięki nim Użytkownik może pracować z LEX-em według osobistych preferencji. Pisaliśmy już o przywracaniu przerwanej sesji oraz o możliwości zachowania listy wynikowej w programie LEX. Tym razem przedstawiamy bliżej szczególną funkcję, dostępną na zachowanej przez Użytkownika liście dokumentów. 

Automatyczny research prawny

Użytkownikom LEX-a bardzo zależy na szybkim dostępie do aktualnej informacji prawnej. Samo udostępnienie możliwości odłożenia na później wyfiltrowanej listy dokumentów to jednak za mało. Lista Użytkownika musi się sama aktualizować. Bo czy wraz z upływem czasu wszystkie wyfiltrowane dokumenty wciąż pasują do zadanych kryteriów? A może pojawiły się nowe pasujące elementy? Użytkownik nie ma czasu na szukanie odpowiedzi. 

Dynamiczna zmiana listy wynikowej Użytkownika

Kryteria listy zachowanej przez Użytkownika mogą być różne. Listę wynikową można uzyskać z wyszukiwarki LEX Search, z haseł Indeksu czy poprzez zawężanie w lewym panelu. Jeśli np. jednym z kryteriów doboru dokumentów na liście jest obowiązywanie aktów, a wraz z upływem czasu któryś akt przestał obowiązywać, to zniknie on z odłożonej listy. Jeśli zaś inny akt obowiązywać zacznie, to pojawi się na liście Użytkownika ze specjalnym oznaczeniem - czerwoną gwiazdką. LEX poinformuje również Użytkownika o liczbie dokumentów automatycznie dodanych do indywidualnej listy. Nowości wyświetlą się na jej szczycie. 

Miejsce logowania nie ma znaczenia!

Tak jak w przypadku innych funkcji w ramach LEX Personalizacji - lista Użytkownika będzie się samoistnie aktualizować, niezależnie od miejsca logowania do programu. Jedyny warunek to posiadanie licencji imiennej. 

LEX Personalizacja

Dostosuj LEX-a do swoich potrzeb

Przeczytaj 

 

Małgorzata Sowa-Grajewska
product manager LEX Search i Jednolitego Indeksu

współpraca:
Patryk Ciurak
senior project manager, Dział Funkcjonalności

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.