Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Postępowanie z pacjentem nieświadomym i dostęp do informacji o jego stanie - szkolenie online

16 marca 2021

Jakie czynności można (a czasem należy) podjąć wobec pacjenta niezdolnego do wyrażania woli? Jakie informacje o jego stanie zdrowia można przekazać bliskim w przypadku gdy nie udało się uzyskać zgody pacjenta? Te i inne wątpliwości zostaną wyjaśnione podczas szkolenia, które odbędzie się 22 marca o godz. 13.00.

Permanentnym problem z jakim mierzy się personel szpitalny jest stosowanie procedur medycznych wobec osób, które nie są w stanie wyrazić zgody na określone zabiegi lecznicze, procedury czy diagnostykę. Reguły postępowania w przypadku potrzeby udzielenia świadczenia zdrowotnego pacjentowi nieprzytomnemu są bowiem różne, w zależności m.in. od jego wieku czy stanu zdrowia. Wiele wątpliwości w praktyce przysparza również udzielanie przez szpital informacji o stanie zdrowia pacjenta bez kontaktu.

Komu personel medyczny może udzielić wspomnianej informacji oraz jaki jest zakres przekazywanych danych dowiesz się podczas szkolenia, które odbędzie się 22 marca o godz. 13.00. Podczas webinaru nasz ekspert kompleksowo omówi również jakie czynności można podjąć wobec pacjenta niezdolnego do wyrażania woli. Już dziś zapoznaj się ze szczegółowym planem szkolenia i zapisz się na nie pod poniższym linkiem.

Postępowanie z pacjentem nieświadomym oraz udostępnianie informacji o jego stanie zdrowia

Nowe zasady obsadzania stanowiska dyrektora szkoły w okresie epidemii
Norbert Bonin

Product manager LEX Ochrona Zdrowia oraz LEX Medica

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.