Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Segregacja medyczna pacjentów SOR po nowemu - co zmieni się 1 lipca?

25 czerwca 2021

Choć nowelizacja rozporządzenia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego wydłużyła o rok czas na dostosowanie SOR-ów do większości wymagań wynikających ze wspomnianego aktu, to termin wejścia w życie przepisów odnoszących się do segregacji medycznej w oparciu o system TOPSOR wyznaczono na 1 lipca 2021 r. W jaki sposób przygotować placówki na zmiany w obsłudze pacjentów dowiesz się podczas webinaru, który odbędzie się 30 czerwca!

Resort zdrowia chcąc ujednolicić zarządzanie trybami obsługi pacjentów oczekujących w szpitalnym oddziale ratunkowym oraz przypisanie ich do odpowiedniej kategorii według stopnia pilności udzielenia świadczeń medycznych, a także przeprowadzanie segregacji medycznej przy wykorzystaniu elektronicznych narzędzi przygotował projekt rozporządzenia określającego szczegółowe rozwiązania jakie należy spełnić celem dostosowania się do nowych zasad segregacji medycznej na SOR-ach.

Webinar jak przygotować SOR-y na nowe zasady segregacji

Jakie działania muszą podjąć szpitale aby przygotować oddziały ratunkowe na zmiany w obsłudze pacjentów od 1 lipca? Jak krok po kroku wyglądać będzie ścieżka postępowania z pacjentem trafiającym na SOR oraz jakie są zasady ustalania pilności udzielenia mu świadczenia? Odpowiedzi poznają Państwo podczas webinaru, który odbędzie się 30 czerwca o godz. 10.00.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE TUTAJ!

Nowe zasady obsadzania stanowiska dyrektora szkoły w okresie epidemii
Norbert Bonin

Product manager LEX Ochrona Zdrowia/LEX Medica

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.