Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Jak przygotować placówkę medyczną na szczepienia przeciwko COVID-19? - BEZPŁATNY WEBINAR

26 stycznia 2021

25 stycznia w blisko 6 tys. punktów szczepień (z których większość stanowią przychodnie), rozpoczną się szczepienia przeciwko COVID-19 pierwszej grupy pacjentów. Presja czasu oraz skala przedsięwzięcia, jakim było wdrożenie krajowego systemu szczepień spowodowały, że w praktyce pojawiło się wiele pytań ze strony przychodni i innych placówek, jak zorganizować proces szczepień (przygotować pomieszczenia, postępować ze szczepionkami przed/po ich użyciu czy też, jakie są zasady kwalifikacji pacjentów do szczepienia).

Bezpłatny webinar już 29 stycznia

Chcąc ułatwić placówkom, w których prowadzone będą szczepienia prawidłowe dostosowanie się do nowego obowiązku oraz wyjaśnić ich wątpliwości związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19 zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze, który odbędzie się 29 stycznia o godz. 10.00!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE KLIKAJĄC TUTAJ

Program szkolenia

W ramach webinaru przedstawione zostaną takie zagadnienia związane z organizacją procesu szczepień jak:

  1. Wymogi organizacyjne, personalne i lokalowe dla placówek.
  2. Zasady kwalifikacji pacjentów do szczepienia oraz wystawiania skierowań.
  3. Zasady postępowania ze szczepionkami (przechowywanie, podawanie, raportowanie).
  4. Realizacja zadań przez zespoły szczepienne.
  5. Zgłaszanie strat szczepionek.
  6. Podsumowanie.

Ekspert udzieli odpowiedzi na Twoje pytania

W trakcie webinaru będą Państwo mieli możliwość zadania pytań na czacie naszemu ekspertowi w zakresie tematyki poruszonej podczas szkolenia.

Szkolenie poprowadzi Radca Prawny Radosław Tymiński, specjalizujący się w prawie ochrony zdrowia oraz obsługujący na co dzień podmioty lecznicze i praktyki lekarskie.

Przygotowanie przychodni do szczepień również w nowym komentarzu! (h4)

Użytkownicy LEX Ochrona zdrowia mogą również zapoznać się z nowym komentarzem praktycznym: Obowiązki placówki medycznej w związku z wykonywaniem szczepień przeciwko COVID-19.

Jakie są zasady zamawiania przez placówki szczepionek? Jak wygląda procedura szczepień krok po kroku? Jakie warunki organizacyjne musi spełniać punkt szczepień oraz dostosować pomieszczenia w placówce, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu? To tylko niektóre problematyczne kwestie, które wyjaśnia nasz nowy komentarz! W jego ramach autorka przedstawia też własne rekomendacje oraz różne warianty jak zorganizować szczepienia w placówce, aby zapewnić możliwie najbardziej efektywny model szczepień.

: Jak przygotować placówkę medyczną na szczepienia przeciwko COVID-19? - BEZPŁATNY WEBINAR
Norbert Bonin

Product manager LEX ochrona zdrowia oraz LEX Medica

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.