Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Pulpity LEX - zyskaj szybki dostęp do najnowszych informacji

03 kwietnia 2020

Za nami specustawa koronawirusowa, wejście w życie tarczy antykryzysowej, w tle rosnące zainteresowanie kodeksem wyborczym oraz pytania - czy wybory prezydenckie się odbędą w terminie, czy będzie możliwe głosowanie korespondencyjne, itp. Dzięki alertom i zapisanym listom wynikowym Użytkownik ma dostęp do najświeższych informacji. Jak je zebrać w jednym, łatwo dostępnym miejscu? - Za pomocą funkcji: Pulpity LEX.

Gdzie znajdę Pulpity LEX i jak nimi zarządzać?

Pulpity LEX widać od razu po zalogowaniu się na platformę LEX. Są one w pełni edytowalne, a ich kolejnością można zarządzać w łatwy i intuicyjny sposób metodą "podnieś-opuść". Jak to działa, przedstawia poniższy film:

 

Jak czerpać korzyści z funkcjonalności Pulpity LEX?

Wyobraźmy sobie następującą sytuację. Chcemy monitorować wszystkie informacje związane z koronawirusem i tarczą aktykryzysową, jednocześnie mieć wgląd w najnowsze artykuły na portalu Prawo.pl, a także wgląd do najnowszych aktów prawnych. Wystarczy, że poukładamy kafelki z interesującymi nas kategoriami w odpowiedniej kolejności, tak aby najważniejsze dla nas informacje znajdowały się na samej górze okna głównego programu. Każda najnowsza informacja pojawi się jako pierwszy od góry link w danym kafelku tematycznym.

Pulpity LEX - zyskaj szybki dostęp do najnowszych informacji


Zachęcamy do śledzenia aktualności o najnowszych funkcjonalnościach.


Pulpity LEX - zyskaj szybki dostęp do najnowszych informacji – fot. 1
Piotr Zakrzewski

Senior Product / Project Manager ob. Personalizacja

 

 

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.