Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Pulpit LEX Koronawirus bije rekord popularności!

20 maja 2020

W trosce o sukces naszych Klientów dzielimy się profesjonalną wiedzą. Z tego powodu wszyscy Użytkownicy systemu LEX otrzymali od 9 kwietnia br. bezpłatny dostęp do produktu LEX Alert Koronawirus. Nowy moduł za sprawą nowego pulpitu LEX Koronawirus gromadzi profesjonalną informację prawną i branżową o zmianach w prawie, związanych z epidemią i przeciwdziałaniem kryzysowi gospodarczemu. Produkt ten będzie dostępny do 31 grudnia 2020 r.


Pulpit Koronawirus, czyli potrzeba matką wynalazku

LEX Pulpity powstały, aby ułatwiać wyszukiwanie najnowszych informacji w ramach konkretnej branży, tematyki czy kategorii. Użytkownicy mają przed sobą wszystkie najnowsze informacje od razu po zalogowaniu do systemu LEX, a wszystkie dane są przedstawione w sposób skategoryzowany, w postacji kafelków - w jednym widoku! W dobie walki z koronawirusem i dynamicznym przyrostem nowych przepisów, aktów prawnych, dokumentacji czy opracowań, powstało zapotrzebowanie na narzędzie, które wszystkie te materiały wyfiltruje naszym Użytkownikom z pozostałej części materiałów dostępnych na platformie LEX. W ciągu dwóch tygodni od udostępnienia nowego produktu LEX Alert Koronawirus i nowego Pulpitu Koronawirus, pulpit ten stał się najczęściej wybierany:

  • 56% otwarć ze wszystkich pulpitów dostępnych w platformie
  • najczęściej wybierany pulpit w kwietniu 2020
  • najczęściej wybierany pulpit w pierwszym półroczu 2020
  • najwięcej otwarć jednego dnia - w dniu udostępnienia funkcjonalności Pulpit Koronawirus został włączony ponad 3 500 razy!

Co znajdziemy na Pulpicie Koronawirus?

Pulpit Koronawirus to szybko i łatwo dostępne:

  • akty prawne dotyczące epidemii koronawirusa i tarczy antykryzysowej oraz projekty nowych ustaw z tego zakresu
  • dokumenty autorskie omawiające stosowanie nowych przepisów w praktyce: komentarze praktyczne, poradniki oraz procedury
  • wzory dokumentów niezbędnych przy stosowaniu rozwiązań wprowadzanych ustawodawstwem antykoronawirusowym i antykryzysowym
  • pytania i odpowiedzi związane z epidemią koronawirusa: zadawane przez użytkowników LEX i udzielane przez ekspertów
  • szkolenia online
  • najświeższe informacje i newsy z serwisu Prawo.pl.

Jak włączyć Pulpit Koronawirus?

Nowy Pulpit Koronawirus jest dostępny dla każdego Użytkownika LEX. Można go uruchomić i korzystać z informacji skoncentrowanych na tematyce koronowirusa, wykonując tylko dwa proste kroki.

Krok 1. Zaloguj się do LEX-a lub kliknij ikonę w lewym górnym rogu ekranu i przejdź do strony startowej LEX.

Pulpit LEX Koronawirus bije rekord popularności!

 

Krok 2. Rozwiń menu "Mój pulpit" i wybierz pozycję Koronawirus.

Pulpit LEX Koronawirus bije rekord popularności! – fot. 1


Po wyborze pulpitu, ekran przeładuje się i wyświetlą się nowe boksy z wyfiltrowanymi oraz najnowszymi informacjami o koronawirusie.

 

 

Pulpit LEX Koronawirus bije rekord popularności! – fot. 2
Piotr Zakrzewski
Senior Product / Project Manager ob. Personalizacja
 

Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?
Znajdź rozwiązanie dla siebie.

Zamów prezentacje produktów LEX, dzięki której poznasz pełne możliwości serwisu oraz uzyskasz informacje o pakietach spełniających Twoje potrzeby.