Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Monitoruj zmiany dotyczące koronawirusa za pomocą LEX Alert

25 marca 2020

Wprowadzenie w kraju stanu epidemii oraz rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 powoduje dużą dynamikę zmian w zakresie ustawodawczym oraz znaczny przypływ informacji z zakresu przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa w Polsce. Zmiany te dotyczą wielu aktów i przepisów prawnych. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala je wszystkie monitorować. Dzięki LEX Alertom możesz otrzymywać natychmiastowe powiadomienia mailowe w momencie pojawienia się nowych informacji.

Monitoruj zmiany dotyczące koronawirusa za pomocą LEX Alert


Do czego służy LEX Alert?

Po wybraniu istotnego dokumentu należy wybrać zakładkę „Narzędzia”, a następnie „Dodaj alert”. Dzięki dodaniu alertu otrzymasz powiadomienie mailem, gdy w dokumencie zostaną wprowadzone zmiany. Możesz również dodać alert tylko dla konkretnego artykułu w akcie prawnym. W tym celu znajdź ważny artykuł, a następnie rozwiń menu, klikając „+” i wybierz „Dodaj alert”.


Monitoruj zmiany dotyczące koronawirusa za pomocą LEX Alert – fot. 1

 

Raz w tygodniu otrzymasz mailem listę zbiorczą planowanych zmian do wszystkich publikacji, które oznaczono alertem. Możesz też sprawdzić, do których dokumentów są nadane LEX Alerty. Aby to uczynić, należy wybrać w programie ikonę Moja Strefa > Alerty.

Monitoruj zmiany dotyczące koronawirusa za pomocą LEX Alert – fot. 2

 

Na jakie dokumenty mogę nałożyć LEX Alert?

Alert możesz dodać dla aktów prawa powszechnego, europejskiego i resortowego. Akty, które obecnie polecamy do subskrypcji w LEX:


Więcej o działaniu alertów:
https://pomoc.wolterskluwer.pl/alerty

 

 

Monitoruj zmiany dotyczące koronawirusa za pomocą LEX Alert – fot. 3
Piotr Zakrzewski

Senior Product/Project Manager ob. Personalizacja