Wolters Kluwer Sklep Online

Jesteś już użytkownikiem programów LEX?

Co nowego

Kategoria: LEX Akademia

 • Praca dyplomowa tuż tuż? Nie popełnij tych błędów! Praca dyplomowa tuż tuż? Nie popełnij tych błędów!

  Praca dyplomowa tuż tuż? Nie popełnij tych błędów!

  Przed tobą najważniejszy dzień w trakcie studiów: obrona pracy dyplomowej. Problem w tym, że aby ją obronić, najpierw trzeba ją napisać. Nieważne czy dopiero rozglądasz się za odpowiednim tematem czy też masz za sobą pierwszy rozdział: dowiedz się jak uniknąć najczęstszych pomyłek!
  13-12-2023
  Więcej 
 • Niezbędnik dla osób przystępujących do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze Niezbędnik dla osób przystępujących do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze

  Niezbędnik dla osób przystępujących do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze

  Co roku we wrześniu przyszli adwokaci, radcowie prawni, notariusze i komornicy mierzą się z egzaminem wstępnym na aplikacje prawnicze. Na co muszą być gotowi absolwenci studiów prawniczych? Sprawdź, jak przygotować się do egzaminu!
  28-11-2023
  Więcej 
 • Czy wiesz wszystko o ewaluacji Twojej szkoły doktorskiej? Czy wiesz wszystko o ewaluacji Twojej szkoły doktorskiej?

  Czy wiesz wszystko o ewaluacji Twojej szkoły doktorskiej?

  Wielkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia ewaluacji szkół doktorskich, który przypadać ma na październik 2024 r. Proces ten pokaże czy jakość nauczania przyszłych elit naukowych uległa poprawie. Czy Twoja placówka jest na to gotowa?
  27-10-2023
  Więcej 
 • Monitorowanie i ocena kontroli zarządczej w uczelniach wyższych Monitorowanie i ocena kontroli zarządczej w uczelniach wyższych

  Monitorowanie i ocena kontroli zarządczej w uczelniach wyższych

  Coraz bardziej docenia się rolę, jaką kontrola zarządcza może zdziałać w szkolnictwie wyższym. Jednak by osiągnąć oczekiwane rezultaty, ośrodki akademickie muszą skupić się na ciągłym monitorowaniu i ocenie przebiegu całego procesu. Jak przeprowadzić te elementy kontroli zarządczej na uczelni przedstawia Joanna Przybylska.
  09-10-2023
  Więcej 
 • Jak prawidłowo technicznie skonstruować pracę dyplomową? Jak prawidłowo technicznie skonstruować pracę dyplomową?

  Jak prawidłowo technicznie skonstruować pracę dyplomową?

  Sztuka pisania pracy dyplomowej to umiejętność, którą posiąść musi każda osoba marząca o zakończeniu studiów. Wiadomo jednak, że chociaż to treść jest najważniejsza, musi ona zostać ujęta w odpowiednio przygotowane ramy wymagań technicznych. Studencie, sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę, by nie popełnić błędów!
  15-06-2023
  Więcej